Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap volt ivartalanítva a...

Tegnap volt ivartalanítva a kutyám de a gallér miatt nem igazán alszik mit tehetek érte?

Figyelt kérdés
Most itthon leszek vele varratszedésig anya meg a másik kutyámmal van otthon szabin. De mivel éjszaka nem lehetek fent vele mert 10 napig lehetetlen fennmaradni éjszakára ráraktam de csak járt kelt bökdösött, kaparta le akarta venni. Fent vagyok reggel 7 óta azóta le van véve róla és csak alszik meg eszik iszik ebből következtetek hogy éjjel nem igazán aludt, nekem viszont muszáj volt. Hogy szoktassam hozzá hogy ne zavarja mert ha leveszem és nem figyelek rá nyalogatni akarja a sebet de időben rászólok. Vagy éjszaka mindig ilyen lesz? Nincs amúgy semmi baja mert ha kimegyek jön utánam csak a gallér a baja:D Köszi a válaszokat:)
2011. márc. 4. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám se aludt tőle első éjszaka, de nem vehettem le róla.

Második nap ülve aludt:) A harmadik naptól pedig rájött, hogyan tud gallérban nagyjából kényelmesen feküdni.

Úgyhogy ne aggódj, meg fogja szokni.

2011. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Remélem akkor majd megszokja úgyis csak este rakom rá vagy ha már nagyon nem lehet majd "lebeszélni" a seb nyalogatásáról:)
2011. márc. 4. 18:51
 3/4 IGCM ***** válasza:

Vedd le a gallért és adj rá egy hosszú polót.Így nem tudja nyalni.Eleinte csak nepközbe aztán éjjelre még tedd vissza a gallért,nehogy kihasználja,hogy a gazdi alszik és addig nyalogatja a sebet valahogy :D

Néhány állatorvosi rendelőben lehet ivartalíntás utánra való ruhát kapni nekik.

2011. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csak az vele a baj hogy pit:D és fél perc neki egy szövetpóráz átharapása:D Szóval a ruhát meg a pólót is lebontaná magáról sajnos mert a párnámat is darabokra szedte:D
2011. márc. 4. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!