Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát ajánlanátok?

Melyik kutyafajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

bobtail, aussie ,bearded collie, border collie


*tényleg van rövid szőrű bobtail? [link]

napi több óra séta, játék. bent lenne vele a nagy házban más cicákkal és más kutyákkal


2011. márc. 5. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ezek közül bármelyik megfelelő lenne, ha sokat mozoghatnának és lennének foglalkoztatva, de a border egy kicsit macerásabb.

Én személy szerint az aussie-t ajánlom, nekem is az van, a világon a legjobb kutyák! (L) (nekem)

Amúgy írhatnál még több konkrétumot, amit nyújtani tudnál a kutyának. Pl. mennyit lenne egyedül, mire szeretnéd használni pl. agility, vagy csak házi kedvenc, stb...

2011. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal nincs rövidszörü bobtail, egyszerüen csak sokan megnyirják a kutyát.

Amúgy attól függ mit akarsz vele csinálni! Ha csak családi kutyának akkor inkább a bobtail vagy a bearded collie. Ha sportolni, akkor aussie.

2011. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

írhatnál több konkrétumot :D mert úgy könnyebb lenne segíteni választani

az aussie nagyon ritka kutyafajta és drága

sok szerencsét majd írd meg h melyiket választottad

2011. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!