Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldre kutyussal, hogyan?

Külföldre kutyussal, hogyan?

Figyelt kérdés
Nyáron külföldre költözöm (Németország)és szeretnék tanácsokat,hogy mindez hogyan zajlik a kiskutyámmal.Mármint milyen papírok kellenek,szerintetek mivel utazzunk,repülővel vagy vonattal?De minden más segítséget szívesen fogadnék.Köszönöm
2011. márc. 5. 18:39
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem felejtem el a zacsit,köszi.Nos,ha a szobába zárom,akkor ugat,ha kinn lehet az előtérben amíg én távol vagyok,akkor nem ugat.Lefekszik aludni a kanapéra.Ha valami mozgolódást hall,akkor vakkant egyet-kettőt.Így is rendben van??Nem hinném,hogy stresszes lenne,ahonnan elhoztam nem kapott valami sok szeretetet így én meg elárasztottam és nagyon kötődik hozzám.De mondom,próbálom hozzá szoktatni hogy nem lehetek mindig mindenhol ott,mellette.
2011. márc. 11. 14:02
 22/23 anonim ***** válasza:

Pont ez, hogy te túlszeretgeted, nem megfelelően kezeld okozhat szeparációs stresszt. Tudom miről beszélek, mivel a menhelyi kutyámnak is ilyenje volt.


Olvasd el, nagyon hasznos - ha nem segítenek a leírt dolgok, akkor tényleg keress meg egy szakembert, egy hozzáértő iskolát, mert akkor szükséged van a külső kontrollra h jól csináld a gyakorlatokat, úgy h azok hatásosak legyenek.


[link]


[link]

2011. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
köszönöm,igen ránéztem neten és valószínű hogy tényleg ez a gond nála.köszi
2011. márc. 11. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!