Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki külföldre...

Van itt olyan, aki külföldre költözött és otthon hagyta a kutyáját?

Figyelt kérdés
Hogy viseltétek?
2011. aug. 9. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem nem volt még így.. de tuti belehalnék ha a kutyámat itt kéne hagynom és én meg máshova költöznék egy hetet alig bírok ki a kutyám nélkül...én nagyon rosszul viselném...sajnállak nem lehet könnyű,már a gondolat sem számomra :(

és mért nem tudtad magaddal vinni??

2011. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még nem mentem ki, de úgy néz ki jövőre kimegyek Németországba. Szállodai munkám lesz, ott is kapnék szobát és így nyilván nem vihetem magammal.

Maradna anyámnál. Csak hát nagyon hiányozna meg én is neki.

2011. aug. 9. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok:

hát talán utána lehetne érdeklődni hogy nem viheted e magaddal mert németországba azért szerintem több szállodába beengedik a kutyákat mint magyarországon...meg ott is dolgoznál...ha kistestű a kutya akkor szerintem egy próbát meg ér utána érdeklődni...egy nagy testű már neccesebb lenne...

2011. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!