Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morgott kutyám?

Miért morgott kutyám?

Figyelt kérdés

Egyik nap a vonaton utaztam kutyámmal. Egyik megállónál felszállt egy apa a négy gyerekével. A gyerekek röktön kőrbe állták a kutyát, és ímogatták meg magyaráztak. Kettő gyerkőc evett valami masszával töltött kiflit.

Adtak is mind ketten belőle a kutyának. ( szájszíj volt rajta, így meg is tudta enni )

Kutyám imádja a gyerekeket, és azt is ha körbe veszik. Sokszor vették már körbe Őt és simogatták kölyök kora óta.

Na és mivel a fél szemem így is rajta van észre vettem, hogy olyan furán néz, mint anno a nj-om mielött támadni akart. mivel már készülni is kellett leszálláshoz, így félre húztam a fejét, és a kezembe vettem a száját. Felálltam, és befordítottam az ülés felé. Ekkor már morogni kezdett, de senki nem vette észre, mert nagy volt a zaj. Szépen kimentünk az ajtóhoz. Akkor már nem volt semmi, és még egyszer megsimogatta a két lány gyerkőc, de akkor meg már a farkát csóválta.


Nem értem mi lehetett a gond??? Miért morgott?


Jah! A főnök én vagyok, mindent megcsinál amit mondok neki.


2011. márc. 6. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog.
2011. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kényelmetlenül érezte magát a zsúfoltságban, és mivel ennivalót is kapott, érezhette azt, hogy veszélyben a kajája. Azt is valószínűnek tartom, hogy a gyerekek olyan pozíciót vettek fel, pl fölé hajoltak, amikor evett, stb., hogy fenyegetve érezte magát, ezért fordult meg a fejében, hogy esetleg odakap, vagy támad.

Ez független attól, hogy a dominancia eldőlt-e. Láttam Animal Planeten olyan videót, hogy rendőrkutyát (aki nyilván idomított, és tudja, hogy ki az úr) tüntettek ki (ott volt mellette a gazdája), és odakapott a pasasnak, aki simogatta, miközben fotózták, mert a hapi - tudtán kívül - fenyegető pozíciót vett fel.

2011. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ez elképzelhető.

Bár otthon amikor eszik nem foglalkozik vele ha hozzáérünk, de a családot ismeri.

2011. márc. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!