Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám néha lefekszik, lehasal...

Kutyám néha lefekszik, lehasal ha más kutyával talàlkozik a suliban. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Tapasztalt gazdik vàlaszàra lennék kivàncsi.
2011. márc. 7. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Behódol. Az én kutyám is szokta ezt csinálni, jellemzően a yorkiknak, pedig ő majdnem 20 kiló és 50 centi :D Elég mókás látványt nyújt :D Nem tudom, miért pont csak a yorkiknak, de az összesnek behódol, odamegy hozzájuk lapítva, csóválva, a vállát leteszi a földre és a vállán csúszik előre, közben nyalogatja a szájukat, majd hanyatt is fekszik nekik :D
2011. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Az enyém csak csóvàl nyugodtan, a fejét is teljesen a talajra fekteti de nem nyalogat. Itthon is ezt csinàlja ha erre jön egy kóbor kutya, de viszont van olyan is (ez gyakoribb), mikor nagyon ugatja az erre jàró kutyàkat.
2011. márc. 7. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám (amstaff) mindig lefekszik, ha más kutyát lát. Aztán 1-2m-en belül ér a kutya, akkor letámadja :) Persze játékból.

Én is úgy tudom, hogy behódolás, jelzi, hogy egyáltalán nem áll szándékában agresszíven fellépni.

2011. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

követő magatartás, behódol a dominánsabb kutyának ( a dominancia nem függ a kutya fajtájától,méretétől ).

ez a normális viselkedés !!!!

2011. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!