Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tescoba v. Interspar-ba be...

Tescoba v. Interspar-ba be lehet vinni kutyát?

Figyelt kérdés

Interspar-nál (legjobb tudomásom szerint) nincs ki írva, hogy nem lehet kutyát bevinni, ez számít valamit? Tesconál nem tudom. Én úgy tudom, hogy mikor észreveszik befelemenet, hogy van nálam kutya, akkor megtilthatják, hogy bevigyem, de ha akkor veszik észre, mikor már bent vagyok, akkor már nem küldhetnek ki, ezt jól tudom, vagy hülyeség? Ki lehet valahogy játszani ezt a "rendszert"?


Egyébként egy kistestű kutyáról van szó, akit a hideg miatt eleve táskában viszek. (És most olyan a kutya egészségügyi helyzete, hogy nem hagyhatom otthon felügyelet nélkül, vinnem kell sajnos mindenhova magammal és jelenleg nincs kire rábízni, viszont vásárolnom is kellene valahogy... )


2011. márc. 8. 21:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én egy műsorban láttam, hogy a vakvezető kutyát is kiküldték a boltból, pedig csak az mehet be az összes kutya közül. ( de az őrök vagy nem jól tudták, vagy azt az utasítást kapták )
2011. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%!Hát azoknak sincs sok eszük mint köztudott tény a kankutyák szeretnek jelölgetni én nem szívesen eszek meg olyan ételt amit egy kutya már levizelt.
2011. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%
Szeretem a kutyákat, de azért élelmiszerboltba nem való...
2011. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
sztem csak akkor lehet bevinni ha vki epilepsziás,vak..stb
2011. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
CSAK a vakvezető és a rendőrkutya mehet be BÁRHOVÁ! Ha már bent vagytok, és "rajtakapnak", még meg is büntethetnek!
2011. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 zsuzsabazsa ***** válasza:
45%

Azért jó, hogy külföldön sok helyre be lehet vinni kutyát még étterembe is.

Nem tudom itt miért nem.

Mennyivel vagyunk "különbek" náluk?


Magyarországon valóban nem lehet. Törvény tiltja.

És az mennyivel gusztusosabb mikor egy áruházban zsömlét veszel és látod, hogy a melletted lévő tag a seggét vakarja, utána meg a zsömléket tapogatja.

Ezt nem a kérdezőnek írtam, hanem általánosságban.


Néhány éve engem is kirúgtak a munkahelyemről, mert élelmiszer szállító autóban kutyát vittem magammal.

Kérdeztem miért nem szabad, hiszen nem a platón az áru közt van a kutya hanem a fülkében.

Azt volt a válasz: ott sem lehet.

Hát ennyi. Nem lehet.

2011. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem abszolut elfogadható lenne élelmiszerüzletben is a kutya. Talán a nagytestű kutya nem, de az öleb, akit ölben, vagy táskában is lehet vinni szerintem sok vizet nem zavar. Főleg, ha nálunk is lenne erre rendelet, teszem azt oltási könyvvel, féregtelenítést is igazolva jó lenne, ha be lehetne vinni, főleg ha valaki olyan helyzetben van, mint én. Egyébként az utolsó válaszolónak abban igaza van, hogy sok sokkal gusztustalanabb jelenség megfordul egy élelmiszerüzletben, mint egy hótiszta egészséges kiskutya, pl.: hajléktalan, aki egy éve nem látott szappant, vagy öreg néni akinek a kabátján egy tonna macskaszőr van és ott kalimpál a pékáruknál, hogy mindenbe belehulljon a szőr... vagy csak simán azok az emberek, akik buszon kapaszkodnak, millió baktérummal a kezükön összetapogatnak mindent... stb. Az ilyenek nem zavarnak senkit, de az én kutyám persze mindenkinek szúrja a szemét, pedig olyan táskában van, amiből ki sem látszik, nem hullik a szőre (vagy legalábbis a táskából nem hullik ki az a két szál szőr...), egészséges, minden oltása megvan, féreghajtva van...stb
2011. márc. 10. 12:53
 18/24 anonim ***** válasza:
58%
Semmilyen kutyát se engednék be élelmiszerboltba, még ha táskában van, akkor se. Utána joggal háborodna fel az összes macskás, meg a nagyobb testű kutyát tartók és azt mondanák, hogy ennyi erővel ők is bemehetnek. Szóval ez nem megoldás.
2011. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
49%
Különben is, mi a jó abban, ha kutyával mész vásárolni? Szegény kutyának egy kínzás, hogy a táskában ide-oda billeg és forgolódik a gyomra. Ha meg mászkál, akkor vigyázni kell, hogy ne tolják rá a kocsit, ne tapossák el. Ha mg nagyobb, akkor rámozdulna a húspultra. Esetleg összetűzésbe kerülne több kutyás is egyszerre...
2011. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

semmiféle kutyát vagy állatot nem engednék be élelmiszerbe.

A seggvakarós tapló legalább a szőrét nem hullajtja, persze az ilyeneket is azonnal kiküldeném.


De ha mégis, kutya bemehetne... nem vihetném be én is a tigrisemet?

2011. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!