Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tescoba v. Interspar-ba be...

Tescoba v. Interspar-ba be lehet vinni kutyát?

Figyelt kérdés

Interspar-nál (legjobb tudomásom szerint) nincs ki írva, hogy nem lehet kutyát bevinni, ez számít valamit? Tesconál nem tudom. Én úgy tudom, hogy mikor észreveszik befelemenet, hogy van nálam kutya, akkor megtilthatják, hogy bevigyem, de ha akkor veszik észre, mikor már bent vagyok, akkor már nem küldhetnek ki, ezt jól tudom, vagy hülyeség? Ki lehet valahogy játszani ezt a "rendszert"?


Egyébként egy kistestű kutyáról van szó, akit a hideg miatt eleve táskában viszek. (És most olyan a kutya egészségügyi helyzete, hogy nem hagyhatom otthon felügyelet nélkül, vinnem kell sajnos mindenhova magammal és jelenleg nincs kire rábízni, viszont vásárolnom is kellene valahogy... )


2011. márc. 8. 21:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

kicsit eltérek a kérdéstől, bocsi.

Csak annyit szeretnék hozzátenni, h kb. egy éve már nem csak a vakvezető kutya mehet elvben a boltba, hanem az összes ún. habilitációs kutya. Ilyen a vakvezető-, a mozgássérült segítő-, a rohamjelző-, hallássérült segítő-, ill. a személyi segítő kutya is.

2011. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Az utolsó pár válaszoló nagyon el van tévedve...

Az élelmiszerüzlet nem kórház, nem kell sterilnek lennie, az csak egy üzlet, ahol a pékárun, a zöldségen és a hentesárun kívül minden hermetikusan le van zárva, és ezt a három kategóriát simán el lehetne különíteni a többi árutól, így bemehetnének a kutyák is az üzletbe, mint ahogy az összes koszos-mocskos, gusztustalan, fertőző beteg, akármilyen ember bemehet... Nem gondolom egyébként én sem, hogy a kutyát magunkal kell cipelni a boltba, de sajnos vannak "rendkívüli" helyzetek, mikor nincs 'B' terv, és ilyenkor jó lenne, ha meg tudnám oldani kutyával is a vásárlást...

2011. márc. 11. 13:26
 23/24 anonim ***** válasza:

bolt előtt kis pórázkampó?

Esetleg a biztonságit megkérheted, van ami rendes, és figyel rá.

2011. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nézd, ha nincs egyértelműen feltüntetve a bejáraton, hogy kutyát bevinni tilos. Akkor vidd be,legfeljebb majd tényleg kikül a biztonsági őr.

De szerintem ,ha tényleg kicsi a kutyád akkor a táskában észre sem veszik.

Próbáld meg.

2011. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!