Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen száraztápot javasoltok...

Milyen száraztápot javasoltok érzékeny gyomrú Havanese kutyának?

Figyelt kérdés
Már 5 éves, és kipróbáltunk rengeteg tápot, melyek közül a royal canin és a purina pro plan be is vált. Az utóbbi években pro plant kapott, de most szeretnék váltani. Melyik táp jó még, ami minőségben is megfelel?
2011. márc. 9. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Orijen 6 halas vagy Acana:-) Ezek a tápok nagyon jók. Én próbáltam még a Brit Care tápot, az is nagyon jó minőségű.
2011. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ACC SPECIAL MENÜ ALIMENTOCOMPLETO
2011. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez utóbbi micsoda?

2011. márc. 9. 14:44
 4/6 Ninna ♥ ***** válasza:
A keresztanyukáméknak palotapincsijük van, és náluk is ez volt a probléma. Nekik most 4 éves a kutyusuk, de már fél évesen elkezdődött az érzékenysége. Kicsit fűszeresebb, vagy más ízesítésű kajától, hirtelen váltástól, a kutya órákig hányt, öklendezett, és állatorvos ajánlására érzékeny gyomrú tápra váltottak át, a Royal Canin Mini Sensible nevű tápra. Azóta nincs semmi problémájuk, azt hiszem, 2-3 éves kora óta eszi ezt a tápot, teljesen megszűnt minden panasza a kutyusnak, és nagyon szereti a tápot, és jó kondiban is van, olyan nagy ereje van, hogy majdnem felborít, ha találkozom vele :) Ők neten rendelik, a 9,5 kg-s 13 ezer forint körül van, de itt a link: [link]
2011. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az is kutyatáp keress rá a nezen nagyon jó én ezzel etetem
2011. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. márc. 10. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!