Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az éves első nyírásra mikor...

Az éves első nyírásra mikor viszitek hosszú szőrű kutyutokat?

Figyelt kérdés

Most lett egy éves, tavaly nem volt nyírva (nem ajánlották fél éves kora előtt, utána pedig jött a hideg). Már nagyon csúnya a bundája, pedig fésülöm és lassan szeretném elvinni egy kozmetikára. Mikor legyen?

Én úgy gondoltam, hogy megvárom még legalább egy hétig az éjszakai hőmérséklet is plusz fokban lesz, így a nappali is eléri a 15 fokot, és ha ez már tartósnak bizonyul elviszem fodrászhoz. Nektek mi a véleményetek?


2011. márc. 10. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megvárom, amíg rendesen kitavaszodik, mert az én kutyám többnyire kinti. Olyan április közepe táján fogom elvinni!
2011. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az enyém benti, én is gondoltam az áprilisra, de nagyon nem szeretjük már (ő sem és én sem) ezt a nagy loboncot, amivel semmit nem lehet kezdeni.
2011. márc. 10. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én kutyakozmetikusként,azt mondom hogy ha benti a kutyusod akkor elviheted bármikor ha úgy ítéled meg,hiszen ha rendesen meg van szárítva, akkor nem fog megfázni.
2011. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!