Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is ez a kutyafajta...

Szerintetek is ez a kutyafajta a legaranyosabb a világon? (lent)

Figyelt kérdés
[link] ezek egyébként luxpup-ok ha érdekelnek itt van még több kép róluk : [link] [link] &imgrefurl= [link] némelyikük nem a legszebb... de nekem ők a kedvenceim!!google-ba is be írhatjátok!
2011. márc. 10. 18:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Hát amikor megláttam ezt a képet akkorát nevettem :D, háát ez mi?? Tényleg van ilyen kutyafajta?? Mert akkor szegénykét nagyon sajnálom! Nekem a közép-ázsiai juhászkutyának, illetve hasonló nagytermetű kutyáknak tetszenek a kölykei mert úgy néznek ki, mint valami kismackók, hatalmas nagy tappancsokkal.
2011. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

mondoshawan : szerintem az egy chau chau kölyök ... egy ilyen felnőten is csak ekkora: [link]


de nem csak ilyen fehérbe léteznek ! ilyenek is vannak : [link]


ez komolyan igazi , nem plüss !


[link]


[link]


[link]


[link]



nekem ez az egyik kedvencem: [link]


hát még ez a kép: [link]

2011. márc. 10. 18:47
 23/38 anonim ***** válasza:

Én már válaszoltam, és írtam is, hogy haláli édes:)

de viszont abban tényleg van valami, hogy ezek a kutyusok valami kis génmódosított, vagy nem tudom milyen alkotások, és ez nem feltétlen jó...:S

2011. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valakinek nagyon tetszik de nekem nagyon nem jön be nem bántani akarom ezeket a kutyákat de nekem ha ekkora állat kellene akkor hörcsögöt választanék biztos nagyon beteg "fajta" és könnyen bebújhat bárhová (pl egérfogó XD)

téll nem bántani akarlak de hát nekem nem tetszik :D

2011. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 De Puta Madre ***** válasza:
Kösz, rendes tőled.... Pont edzeni készülök, majd rágondolok közben! Szerintem a szőrtelen macskák sem szebbek. Sőt, az még undorítóbb.
2011. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
én nem is tartani akarok ilyet meg gondolom mennyi baja lehet , megrálépnék, de sétáltatni nemkéne az biztos 2 kört sétálunk a ház körül azt rendben vagyung :D meg nagyon drága lehet mert benne van a nevében : luxpup , luxus puppy kb aki tud angolul érti
2011. márc. 10. 18:57
 27/38 xnorkax ***** válasza:
Hát... Nekem túl apró, de ettől függetlenül aranyos. Tartani nem tartanám.. :D
2011. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Nem.Szerintem a spánielek a világon a legaranyosabb kutyák. De amúgy,van akinek ez jön be.
2011. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Most egy kicsit eljátszottam a gondolattal, hogy ez a "kutya" vajon mennyit is eszik??Az én boxerem eszik meg havi 13-14 kg tápot, de szerintem ennek a csöppségnek elég lenne egész életében! :D Akkármennyire is tündi-bündi, szerintem kiszúrás szegénykével, hiszen ez már túlmegy a természetességen, annyira összelett töpörítve, hogy örülhet ha megéli a 3-4 évet.
2011. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem ez a legaranyosabb kutyafajta a világon.
2011. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!