Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is ez a kutyafajta...

Szerintetek is ez a kutyafajta a legaranyosabb a világon? (lent)

Figyelt kérdés
[link] ezek egyébként luxpup-ok ha érdekelnek itt van még több kép róluk : [link] [link] &imgrefurl= [link] némelyikük nem a legszebb... de nekem ők a kedvenceim!!google-ba is be írhatjátok!
2011. márc. 10. 18:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem tetszenek, én soha nem vennék magamnak ilyen kutyát. Szerencsétlenek vajon hány évig élhetnek és mennyi egészségügyi problémájuk lehet a kis méretükből adódóan? Rossz belegondolni.

Egy ilyen kicsi kutyával mit lehet csinálni egyáltalán? Egy erősebb simi és eltörik a gerince.

A belinkelt kutyák szerintem természetellenesen néznek ezáltal nekem nagyon nem jönnek be.

2011. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
74%
Lepontozhattok, de szerintem ezeknek ritka ellenszenves, utálatos ábrázatuk van és el tudom képzelni, hogy milyen hisztérikus akaratos kis dögök...
2011. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Dehát ez nem is 1 kutyafajta.... Amiket mutatsz kérdező, icipici pomerániai törspespiccek, ha pedig beírod a keresőbe hogy "luxpup", akkor kihoz egy csomó mini termetű kutyát. Pl yorkikat is...
2011. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
CSÚNYÁÁÁK
2011. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nem tudom miért, nekem ez az egy nem tűnik igazinak.


[link]

2011. márc. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 zsuzsabazsa ***** válasza:

[link]

itt vannak ezek a lux pupik vagy mi.

2011. márc. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 zsuzsabazsa ***** válasza:
Még videó is van róluk.
2011. márc. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
74%

Ez gáz.

Ezt a "fajtát" az elkényeztetett, gazdag, apuci kedvencei kislányoknak tenyésztették ki.

Egy kutya nem attól aranyos, hogy abnormálisan kicsi, és habosbabosra van kefélve a szőre.

2011. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!