Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyánk tegnap hányt,...

Raffi kérdése:

A kiskutyánk tegnap hányt, fehér habosat, aztán kitett egy sárga színűt. Ma reggelre ramatyul néz ki, nyálas a szája ül és bámul maga elé. Hasmenése nincs. Sikerült félóránként 3x20ml mézes tejet belefecskendeznem. Mit tehetek még érte?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elviszed állatorvoshoz.
2011. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kisnita ***** válasza:

Vidd el orvoshoz. A habos hányás főleg ha sárgás torokgyulladásra utal. Ez még a jobbik eset lenne. Nálunk is volt ilyen anno a Yorkimnál. Vidd el dokihoz az a biztos!

Jobbulást!

2011. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha szereted és nem akarod hogy meghaljon akkor most már az állatorvos felé tartassz!!
2011. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem veszett.
2011. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajna nincs pénz állatorvosra, az emberem elment k vitaminért, meg antibiotikumot is adtam neki.Remélem tényleg csak a torka fáj, mert nem akar még nyelni sem.
2011. márc. 12. 09:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Az embered?
2011. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vannak tájegységek, ahol a férjet "embernek" hívják. Ez lehet, hogy szokatlan, de semmiképp sem "baj".
2011. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem is akar lefeküdni, és hányingere van ( nyálzik ) akkor a hasa is fájhat neki piszkosul.

Vigyétek el a dokihoz segíteni fog, és beszéljétek meg vele, hogy részletekben ki fogjátok fizetni a kezelést.


( én is tegnap voltam a dokinál, egy darab ezresemmel, és a doki rendi volt, nem kért semmit, pedig előre mondtam neki, hogy ennyi az össz pénz nálam )

2011. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha a gyereked lenne beteg, rá sem lenne pénzed?

Nem kötelező kutyát tartani ha nem futja rá. Én nem bírnám nézni, hogy rosszul van, szenved... Nem tudod mi baja, kezelgeted házilag, aztán lehet két nap és meghal. Grat.

2011. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Arra is lehet ám gondolni,hogy valamiért épp most nincs pénz. Nem arra,hogy nem tud kutyát tartani,annyira nincs. Ha mondjuk most történne a kutyámmal ma valami,én sem tudnám mit tegyek,mert a páromnál maradt a bankkártyám,a pénztárcám,és nincs itthon pénz. Pedig telik a kutyára,de most nincs rá pénz.

Nem kell rögtön észt osztani. Az is lehet,hogy amikor beszerezték a kutyust, nem úgy álltak,mint most,lehet,hogy munka nélkül maradtak,stb.

Én tisztelem bennük,hogy legalább megpróbálnak rájönni mi a baj.

2011. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!