Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 napos kiskutyának a teste...

3 napos kiskutyának a teste olyan hideg (a testvéreihez viszonyítva) és nem szopik, én etetem fecskendővel, de azt sem akarja befalni, csak beleerőltetem míg nagyobb nem lesz a pocija. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Hogyan normalizálhatnám a testhőmérsékletét? Lehet nagy baromságot írok, de ha pl. belefektetném X fokos vízbe?

3 óránként annyi tejecskét erőltetek bele, amitől lesz egy kis pocija, mert tényleg nem hajlandó szopni.

Ne kezdjetek szidni, nem az én kutyám az anya és nem tudom elvinni a kicsit az állatorvoshoz, igazából nem is az én dolgom lenne foglalkozni velük, de természetesen imádom a kiskutyusokat és sajnálom szegénykét...szeretnék segíteni rajta...

Kérlek írjatok, de a felesleges (miért nem vigyázott a gazdi a kutyusra, milyen fajta, mi lesz velük később stb.) kérdésektől kíméljetek!!! Köszönöm!


2011. márc. 13. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint kirakja az anyja is. Ujszülött kiskutyánál a legerősebb a táplálékszerző ösztön. Amelyik baba erre nem képes, az életképtelen, pláne , hogy már nincs szopóreflexe sem. Felesleges erőltetni, mert oka van, hogy ilyen, és nembiztos, hogy egészséges dolog származik belőle a későbbiekben. Hidd el annál az anyakutyánál s
2011. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért én mindenképpen legalább rátelefonálnék egy állatorvosra, ha sikerül segítőkészet kifognod, nem fog lerázni azzal, hogy vidd be, különben nem foglalkozik vele. Egy-két jó tanácsot adhat, ami megmentheti a kicsit, és könnyebbé teheti a dolgodat is.
2011. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Befejezem a mondatot:)

Hidd el annál az anyakutyánál senki sem tudja jobban melyik kölyök elég életerős.

2011. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Meghalt a kicsi...
2011. márc. 14. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!