Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtunk egy kutyát, esetleg...

Találtunk egy kutyát, esetleg befogadná valaki?

Figyelt kérdés
Tegnap este órákig a kapuban ült,aztán beengedtük,megetettük,megitattuk.8 hónap körüli doberman-németjuhász keverék kan kutyus.Sajnos anyagi okok miatt nem áll módunkban megtartani.Van már egy idősebb labradorunk,akivel nagyon aranyosan játszottak,meg 7 cicánk is van.Szívünk szerint megtartanánk,de nem megy.Nagyon barátságos,játékos.És már most látszik rajta,hogy jó házőrző lesz belőle.Szerető gazdit keresünk neki,aki sokat tud vele foglalkozni,legjobb lenne családi házban.Egészségesnek tűnik,szépek a fogai.A képeken még dolgozom,valami van a képfeltöltővel,de folyamatban van,,,
2011. márc. 13. 11:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hol találtátok? Településnevet mondanál?
2011. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Budapest XIX.kerület kertváros.
2011. márc. 13. 11:30
 3/25 A kérdező kommentje:
Írj nekem egy e-mail-t és küldök róla képeket...
2011. márc. 13. 11:30
 4/25 anonim ***** válasza:
Háth azért az nekem elég messze van. Meg szerintem a szüleim sem engednének még 1 kutyát.
2011. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sajnálom,remélem valaki felfigyel rá,tényleg beleszerettem,de sanos rengeteg állatunk van,elég őket etetni,orvoshoz vinni.Legszívesebben fel sem tettem volna ezt a kérdést,maradna velünk,de sok anyagilag :(
2011. márc. 13. 11:42
 6/25 anonim ***** válasza:

Itt nem hiszem, hogy jelentkezni fognak érte, de azért hátha...


Esetleg küldd el a képét néhány menhelynek, hogy tegyék fel a honlapjukra. Pl. a Noé-nak.

Ha mailben elküldöd és megkéred őket, általában felteszik. Talán megtetszik valakinek rövid időn belül.


Én pár hónapja találtam utcán egy kölyökkutyát, sajnos én sem tudtam megtartani, mert már több kutyánk van, így elvittem a budapesti Herosz menhelyre (egy oltás árát kérték el). Szerencsére 1 hét alatt talált is gazdit.


Vagy még a németjuhász fajtamentőknél próbálkozz. Tudom, hogy nem fajtatiszta kutyáról van szó, de néha bevesznek keverék kutyákat is.

2011. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Na,végülis döntöttünk a sorsa felől.Megtartjuk,csak akkor kerül el innen ha jelentkezik a gazdája...Már csak a nevén gondolkozunk...:D
2011. márc. 13. 12:39
 8/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rendes dolog tőletek!:)
2011. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud ajánlani egy aranyos,mégis méltóságteljes nevet ennek a fiatalúrnak,szóljon...:)
2011. márc. 13. 12:43
 10/25 anonim ***** válasza:
A Konrád szerintem helyes név :)
2011. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!