Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hányt a kutyám ma pirosat?

Miért hányt a kutyám ma pirosat?

Figyelt kérdés
A kutyám mindig ugrál, hogy simogassam meg, amikor indulok el itthonról vagy megérkezek, és amikor ma hazaértem a blökim nem szált ki az ágyából csak bent maradt és nyöszörgött... aztán amikor angolról megérkeztem dettó ezt csinálta, majd kb 1 óra után hányni kezdett. Kimentem és a hányása vörös volt. Szerintem vért hányt... vagy lehet, hogy ez ostobaság, de nem tudom, hogy mi történhetett szegénnyel. :( Segítsen valaki, mit csináljak, és miért hányhatott szegény pirosat?? ...tudni illik már kilenc éves, és kistestű eb, törpeuszkár és egy másik kisebb fajta kutya keveréke. remélem semmi nagyobb gondja sincs. amúgy nem volt habos hányás, sőt inkább kicsit nyálkásabb volt, nem olyan, mint amikor füvet eszik és azt öklendezi vissza. SEGÍTSETEK LEGYETEK SZÍVESEK!
2012. jan. 4. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha kedvetlen is, meg felmerül a gyanú, hogy véreset hányt, akkor SOS vigyétek állatorvoshoz. Ha neadjisten vérzik valami a gyomrában, az nem olyan dolog, ami várhat holnapig.
2012. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Akiteki ***** válasza:
Itt nem tud senki segíteni rajta, csak az állatorvos.
2012. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelted, miket evett előtte? Mennyit és mit? Ha igen, és semmi furcsa, akkor vidd el állatorvoshoz!!!
2012. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!