Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem durva ez a bánásmód? Nem...

Nem durva ez a bánásmód? Nem lesz ennek hátránya?

Figyelt kérdés

A cerberos kutyaiskolába voltunk ma és a kutyám meg makacsolta magát így a kiképző oda jött és megrántotta erre a kutyám megharapta erre a kiképző lógatta felhúzta a kutyát és a (fojtón volt)lába nem érte a földet utána persze megcsinált mindent a kutyus és elpityeregtem :'( nagyon rossz volt látni így a kutyámat.

Nem lesz ennek hátránya? Persze én nem fogom fellógatni de ha keményebb (nem verésre vagy nem ilyesmire gondolok) hanem határozott stb... ilyen leszek nem fog megutálni a kutyám , nem fog félni tőlem ???


2011. márc. 13. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Idegen miért nyúl a kutyához? Persze, nem jó dolog, ha egy kutya harap manapság, de a kutyád csak reagált egy idegenre, aki fájdalmat okozott neki.

Nem lesz semmi baj vele, ha a saját gazdája követel tőle.

2011. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Vidd el másik iskolába a kutyádat, ahol TANÍTJÁK és nem KIKÉPZIK.

A jelenlegi kiképző nem ér egy fületlen gombot sem.

2011. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok szakember, nem tudom, ez használ-e egy kutyának bármit is, de ettől függetlenül nem vinném többé oda a kutyám.
2011. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tudod én vagyok a világon a legallergiásabb arra ha vki hozzáér a kutyámhoz de az a természetesség ahogy fogadod a kutyád harapást, nem semmi! Ha egy kutya idáig eljut az már nem játék és nem lehet kedvességgel elintézni. Bár engedély nélkülakkor se bánjon igy vele senki.
2011. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
De, hosszú távon komoly következményei is lehetnek. Vidd el egy tükörmódszeres kutyaiskolába (pl. Népszigeti, Őrmezői), ahol először kezdjetek rehabilitációs foglalkozáson, és utána végezzetek el egy alap és egy középfokú tanfolyamot, és álom kutyád lesz, aki nem fog senkit megharapni, kivéve ha te arra utasítod. A tükörmódszeres iskolákban nem bántják a kutyusokat, fizikai ráhatás és erőszak nélkül tanítják a kutyusokat, klikkerrel és jutalomfalattal, és a világ leghíresebb, legengedelmesebb kutyái is onnan kerülnek ki, érdemes kipróbálnod. Szerintem nem is drágább, mint a Cerberos. Azok, akik a Cerbiben vannak, azok nem kiképzők.. -.-
2011. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

18.40

Na, neeeeee. Tudod,a kutya csak a szájával tud védekezni. És nem minden kutya édi-bédi.Olvasd el...odajött és megrántotta.

Ettől még a kutya nem mindenkit megevő, harapós fajta lehet.

2011. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

de nem budapesten lakom így a népszigeti kutyasulinak lőttek :(

akkor mi legyen?

2011. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Innen mindenképpen vidd el máshova...


[link]


Itt vannak a tükörsulik. Igazából nem érdemes másik suliba vinni ilyen problémával,a tükörsuli lenne a legjobb, szóval szerintem muszály valahogy megoldanotok a tükörsuliba járást.De ha ez nem megoldható semmiképpen,akkor másik kutyasuliba vidd, nemmuszály tükörmódszeresnek lennie, de itt ne maradjatok tovább.

2011. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

18:52 Valóban nem minden kutya édibédi, számomra nem is igazi kutya az amelyik dibédi. De egy igazi kutya: 1, képes eldönteni mikor van veszély és nem támad a legkisebb gyanús jelre is. Mert egy rántás nem életveszély. 2, Nem cselekszik a gazda óhaja ellenére.

Szóval én nem tudnék ilyen nyugodtan arról csevegni hogy a kutyám megkapott valakit, noha nem szeretem a barátságos kutyákat, de félteném a követezményektől (is).

2011. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:14

Világos:)) Te a joystickos kutyát szereted.♥

2011. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!