Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyámat elengedem...

Ha a kutyámat elengedem visszajön?

Figyelt kérdés

Ha a kutyámat kiengedem az utcára sétálni akkor visszajön??

Nagyon szeretem de pórázon nem megy!

És már egy pászor elszökött!Mit csináljak?

Ha van ötleted akkor írd már le nekem!


2011. márc. 14. 10:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy pórázon nem megy? Magától egyik kutya sem megy,mindegyiknek megtanítják.
2011. márc. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy:ha kiengedem az utcára visszajön?De úgy hogy én nem vagyok mellette!

Pár nap múlva visszajön?

2011. márc. 14. 10:29
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha pórázon sem tudsz hatni és még nem tanult meg pórázon menni, akkor DEHOGYIS! Elszaladna, úgyhogy először póráz, és csak aztán szabadon. Szokja meg, hogy melletted kell menni és az utcán is hallgatni kell rád.
2011. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

ha kiengeded az utcára, akkor megbüntetnek.

Nem is értem, hogy gondolod, csak úgy kószálna magában. Aztán vagy túléli, vagy nem?

Akutya nem lehet közterületen a gazdája nélkül. A sintér befogja, ha kiderül, hogy a tiéd bírságot fizetsz.a kutyát elveszik.

2011. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Neked egyáltalán nem való kutya!:S

Hogy gondolhatsz ilyet,hogy kiengeded hagy kóboroljon párnapot aztán ha nem üti el egy autó vagy nem történik vele valami baj akkor haza jön,vagy mi?

2011. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
hogy szeretnéd úgy kiengedni az utcára, hogy te nem vagy mellette?... ezt nem is értem.
2011. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen embereket...téged egyáltalán nem izgat, hogy ha kiengeded az utcára bármikor elüthetik, befoghatják, stb?

Ha meg nem tudod megtanítani pórázon menni, akkor nézz utánna, nem nagy cucc...egyik kutya sem tud magától, tanítsd meg neki.

2011. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha szuka, akkor lehet hogy kölykökkel jön haza, ha kan, talán összeverve fél szemmel. Az is lehet, hogy egyáltalán nem jön vissza, hanem majd egyik reggel a buszról meglátod az elütött tetemét.

Tanulj meg bánni a kutyáddal, ennyi a megoldás. Olvass sokat, tanulj, járj más kutyások közé, sétáltasd, vidd kutyaiskolába, satöbbi.

2011. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!De én nem úgy értettem hogy egyes egyedül!

Isten mentsen!

Fajtatiszta!Nagyon sokba került!Fajtatiszta tacskó!80.000.-

volt!

Nem engedném csak úgy el!

Úgy gondoltam hogy:ha kiengedem az utcára míg beszélgetek a barátommal,szagolgat,kakil,pisil stb, ha szólok neki visszajön?Mert néha igen néha nem!

2011. márc. 14. 18:36
 10/20 A kérdező kommentje:
A (PÁR NAPOT) úgy értettem hogy ha netán elmenne és nem találom akkor visszajönne??
2011. márc. 14. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!