Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxerről néhány kérdés?

A boxerről néhány kérdés?

Figyelt kérdés

*egygazdás?

*fribizni lehet vele?

*mennyire alkalmas személy védelemre?

*mennyire alkalmas frizbizésra?

*okos?

*lehet bent tartani?


2011. márc. 14. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy 5 éves boxim, engem tekint a gazdájának, de alapjában ez a fajta nem egygazdás. Imádja a sportot, szinte bármit lehet vele sportolni, robbanékony. Frizbizni is lehet vele, bár az enyémet nem nagyon érdekli, de én nem is vártam el tőle. Nagyon fontos, hogy nyáron csak késő este vagy korán reggel terhelhető a rövid orra miatt. Azt hogy okos-e? Az enyém rengeteg trükköt megtanult, így bátran kimerem jelenteni, hogy igen! Mivel rövid szörű és nem rendelkezik aljszőrzettel, így vagy jól szigetelt kutyaházban kinnt, vagy bent a házban. De az utóbbiban jobban fogja érezni magát, hiszen ott lesz a gazdi is a közelében.
2011. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

hát ha sikerül megtanitani frizbizni akk mindegyik fajtával lehet

személy védelem? ha rádtámadnak akk a támadó darabokban megy haza :)

okosnak igenokos de csak ha foglalkozol vele

lehet bent tartani

2011. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Kihagytam a személyvédelmet: Az enyém egy nagyon barátságos mint minden boxer! De nem egyszer bizonyított már, hogy nem mindig tud lenni jópofis bratyizós, hanem kemény aki nem hátrál meg semmitől. Olyankor még én is csodálkozok rajta és egyben büszke is, hogy képes lenne a családjáért a tűzbe menni is. Imádom!
2011. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt szeretném még kérdezni hogy melyik az a kennel amelyik nem kupirozza fülét és nem csonkolja és tigriscsíkos kutyái vannak ?
2011. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert a boxerek engem is érdekelnek :D
2011. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyerekkel felnőttel egyaránt kijön!

Nem mindegyik szeret frizbizni!Ha olyat akarsz amelyikkel frizbizni akarsz akkor ha mész kiválasztani akkor vigyél magaddal egy frizbit és add oda neki!had játszon vele és megszereti!

A családban aki a legtöbbet törődik,játszik vele azt védeni fogja minden áron!Hisz őt védelmezi aki felnevelte!

ha ápolod a szőrét akkor alkalmas bentre!Csak korán kezd el tanítani a szobatisztaságra!

2011. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.ez részlet kérdés.

2.bármien kutyával lehet ami magasra tud ugrani

3. Örkutya..

4.állapot függö

5.igen

6.lehet de nagy mozgás igényü

2011. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!