Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit játsszak a kutyámmal?

Mit játsszak a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Kint van a kertben de nem tudok vele mit játszani mert a labdát nem hozza vissza..más meg nagyon nem jut eszembe..kérlek segítsetek !! :)
2011. márc. 15. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg visszahozni a labdát, először a "hozzám" parancsra kell megtanítani, utána meg amikor elfutott a labdáért magadhoz hívni és ha odajött megdícsérni....
2011. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kanóc ***** válasza:
Én mostanában focizni szoktam a kutyámmal (nem félreérteni!), nagyon szereti.
2011. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én birkózni is szoktam vele.
2011. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 IGCM ***** válasza:

zsínoros labdával kell megtanítani,hud előtte amikor jól fogja akkor csalogazsd magadhoz és adj neki jutifalit :D

Megtanul elég gyorsan labdázni majd,csak egy kis kitartás kell hozzá.Magától egy kutya se tud labdázni rendesen.

2011. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! majd megpróbálom mindegyiket :)
2011. márc. 15. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Játszhatsz vele kötélhúzást is, csak arra figyelj hogy mindíg teli pofával fogjon.

Frizbizhetsz is vele pl...van egy olyan könyv, hogy 50játék kutyáknak, ez nagyon hasznos, ajánlom hogy szerezd be, sok játékötlet van benne :)

2011. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megvan az a könyv ma délután is próbáltam belőle gyakorlatokat de a kutyám nem tudta megcsinálni..:S frizbizést próbáltam de nem ment..a kötélhúzás jó ötlet azt nagyon szereti..köszi a választ!!
2011. márc. 15. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!