Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám hány 2 napja csak...

Kutyám hány 2 napja csak folyékonyat és véreset pisil, mitől lehet? SOS

Figyelt kérdés
2napja sárgás folyékonyat hány nem eszik és amikor pisil véres az utója és a kis párnája is vér csöppös. megnéztem mikor pisil, hogy nehezen megy e neki, de azt láttam h simán megy neki csak picit szaggatott. Nem tudom hogy hólyag hurut e hogy olyan van e kutyuknál. Nagyon féltem, de nem ugy állunk most anyagilag hogy állatorvost hivjak max ha este még rosszul lesz valaki nem t7udna segiteni hogy mit adjak neki vagy tipp hogy mitöl lehet? Mert ez a 2 tünet nem tudom hogy összefüggésben van e egymással:(
2011. márc. 17. 09:55
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
KERESEM ORVOS SZÁMÁT Ő KISLÁNY BOCSI BIZTOS ROSSZUL IRTAM CsAK NEM TUDOM MI AZ AMIKOR EGY SZUKA KUTYUST MÜTENEK MEG HOGY NE LEGYEN KÖLYKE :(
2011. márc. 17. 10:19
 12/28 IGCM ***** válasza:
100%
Ivartalanítás a műtét neve !
2011. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%

Sajnálom szegény állatot, el fog pusztulni. Minek az ilyeneknek kutya?! Ha állatot vállalsz, akkor legyél tisztában azzal, milyen költséggel jár, és csak akkor legyen kutyád, ha ki tudod fizetni az állatorvost.

Ha meg nincs rá pénzed, akkor spórold meg a kutyakaja árát is, ne legyen kutyád.


Csak egy kérdés: ha NEKED vagy ANYÁDNAK lennének ilyen tünetei, ti se mennétek orvoshoz, hanem megvárnátok, míg meghaltok, közben meg szenvedtek?

Csak gratulálni tudok. Ha ismernélek, feljelentenélek állatkínzásért.

2011. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%

De bírom, hogy minden beteg kutya itt a GYIKon olyan gazdákkal van megáldva, akiknek "nincs pénze állatorvosra" vagy "nincs állatorvos, mert falun lakunk", vagy "a szüleimen múlik, ők meg nem hajlandóak orvoshoz vinni". Már beteg vagyok attól, hogy minden nap olvasni lehet itt egy-két ilyen kérdést!


MINEK NEKTEK KUTYA???? De őszintén? Nem foglalkoztok vele, hagyjátok vérezni, hányni, szenvedni!!! De komolyan, miért kell akkor vállalni? Mert cuki?


Áááhhh. Hiába fröcsögök, úgyis lesz mégegy kutyátok, meg mégegy, ha ez megmarad, akkor tartjátok ugyanilyen szellemiségben tovább, holnap pedig megint itt lesz a következő "úristen, SOS" kérdés.

2011. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
már rég hivtam 3at csak egyik sem bir kijönni mivel nincs kocsink. ilyenkor mi van a más ilyent szol h bocs majd 1 óra mulva visszahivom. ilyenkor mi van?
2011. márc. 17. 10:53
 16/28 A kérdező kommentje:
csak ha esetleg mig kivánszorog egy valaki segithetne hogy mit adjak neki amit nem hány ki vagy ilyenek mert nagyon sokat iszik de ki is jön neki. és esetleg ha valaki ért picit hozzá megirhatná hátha azt nem hányja ki
2011. márc. 17. 10:54
 17/28 IGCM ***** válasza:

ha hány,ne adj neki vízet!pár róáig

és pihentezsd a gyomrát.Egy óramúlva egy kis főtt rizst probálj neki adni,egy-két evőkanállal.ha az bennemarad akkor egy óra múlva megint adj neki és utána egy kis vízet.

2011. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 IGCM ***** válasza:

elég esélyesnek tartom hogy méhgyullaása van :S

ki kell ivartalanítatni,itt vannak akciós helyek.


[link]

2011. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
már ivartalanitottuk kb 10 éve....14 éves a kis tacskóm
2011. márc. 17. 11:17
 20/28 A kérdező kommentje:
köszi a tippet megcsinálom azonnal
2011. márc. 17. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!