Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatenyésztéssel kapcsolatba...

Kutyatenyésztéssel kapcsolatban mi legyen az első lépés? ÉS mik legyenek a továbbiak? (Kérdésem egyenlőre csupán elméleti jellegű! )

Figyelt kérdés

Majdan, a talán nem túl távoli jövőben szeretnék kutyát tenyészteni, és amíg "eljön az ideje", szeretnék tájékozódni, tanulni.

Többször olvastam már, hogy valakinek már vemhes a szukája, amikor a kennelnév kiváltása még folyamatban van. Én azt gondoltam, hogy a sorrend pont fordítva kell, hogy legyen... Most akkor hogyan van ez? (Mert ha kennelnév előbb is lehet, mint szuka, akkor most azonnal levédetem :))

Tulajdonképpen minden érdekel, amit tenyésztők hasznosnak tartanának elmondani egy leendő tenyésztőnek.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 17. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nézzétek végig kérlek és gondolkozzatok el és gondoljátok át újra, mit is jelent a valóságban az álomkutya:


http://www.youtube.com/watch?v=H0uXxp3qWyI

2011. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Tönkre unalmas hogy állandóan ezt a hülye szaporítos dumát kell hallani mindenhol! Igen is kellenk a jó tenyésztőket, különben az összes kutyafaj megszűnne vagy elkorcsosulna!!! Miért más szenvedjen hülyeségek miatt!!! Nekem kicsi koromban rengeteg befogadott kutyám volt, mindnek volt valami baja, míg végül 20 évesen nagyon drága pénzért vettem egy fajta tiszta kutyát, a tenyésztővel szinte mindig küldtünk képeket! A halála után a gyerekeim melle úgy döntöttem megint inkább csak mentek, nem veszek! Hasonló kemény leckekbe estem bele, betegsegek, megharapta
2015. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

A gyerekeimet, viselkedés zavarok, és stb sorolhatnám

....... Miután úgy döntöttem hogy profi kenelbol veszek inkább 100 ezrekert kutyát de ő olyan lesz amilyennek kell lennie! Az összes befogadott kutyám azóta jó helyen van, csak ugye a telepeken képtelenek megmondani pontosan milyenek a kutyák....az aki nem szaporitoto hanem rendes tenyésztőtol több 100 ezerért vesz kutyát az nem fogja kitenni a kutyáját soha max eladja! A szaporitoto kutyákat teszik ki sorba, mert nem érdekli őket 10-20 ezer forint se a kutya!!!!

2015. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Plusz a helyi telepen 1/2 évente fizetek egy kutya műtétet, de befogadni más hülyesége miatt nem fogok többet
2015. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!