Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erős kezű tinédzsernek melyik...

Erős kezű tinédzsernek melyik kutyafajtát ajánljátok?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Mindig is nagy szerepet töltöttek be az életemben a kutyák. Eddig ahány kutyánk volt a családé volt. Rengeteget foglalkoztam velük.

8-10 évesen egy Amerikai bulldogot és egy Bernáthegyit tanitottam meg: az ül, marad, fekszik parancsszavakra.


Szeretnék magamnak egy saját kutyust. Valamilyen könnyebben kezelhető kutyafajtát szeretnék. Foglalkoztam már kutyákkal, de a szüleim segítségével. Mostmár egyedül szeretnék.

Kinti-benti kutyus lenne. Melyik fajtát ajánlod?

Termet,szőrzet, mozgásigény nem lényeges.


2011. márc. 18. 10:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
Leonbergi, Golden retriever :)
2011. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy közép schnauzer, vagy egy német boxer szerintem is jó választás lenne. Sőt, akár egy óriás snaci is, ha nem lenne itt egy nagyon fontos dolog, amit nem igazán értek.

Elköltözöl?

Vagy hogy gondoltad, hogy csak a tiéd lenne a kutya? Az az ellentmondás ebben, hogy a kutyának fogalma sem lesz arról, hogy te azt gondolod, hogy a tiéd, ha egy családban fog élni.

Attól hogy úgy alakul, hogy te legyél a falkavezér, még minden családtagot a gazdájának kell hogy tekintsen, és elengedhetetlen, hogy a többiek is így viszonyuljanak hozzá.

Főleg, ha úgy kezded a kérdésed, hogy "erős kezű"...

Egy karakteres, határozott kutyához az összes családtagnak gyakorolnia kell a fegyelmezést, parancsszavakat, stb.

2011. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!