Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek német juhászt...

Szerintetek német juhászt vagy berni pásztort vegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket vegyem
2011. márc. 18. 16:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen került hozzám egy németjuhász kutya okos engedelmes aranyos.. sosincs vele gond amikor egy éves lett akkor születet meg kis tesom amikor járni kezdet tanulni akk tavasz vagy nyár volt és a nj tanitgata segitetneki menni és kan..Cézár a neve most 5 éves de nincs vele semmi gond
2011. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Első kutyának én bernit ajánlanék. Nagyon könnyen kezelhetők, kevésbé dominánsak, könnyen tanulnak, ugyanakkor nem szolgalelkűek. Megfelelő szocializáció és kiképzés mellett keményen őrzik a házat is, őrző-védőre is alkalmas. Azt mindenképp vedd figyelembe, hogy a német juhászokból rengeteg van, sokan tartják és ez a fajta rovására megy, sok ideggyenge, beteg kutya van köztük. A berni szerencsére még nem ennyire felkapott, minőségi tápon felnevelve nagyon ellenálló, hosszabb életű.
2011. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
34%
Egy német juhász sokkal dominánsabb. A berni könnyebben kezelhető kutya, ráadásul egészségesebb is, mert nincs úgy agyontenyésztve. Rendkívül könnyen kezelhető, ráadásul sokkal szebb is.
2011. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
nekem van mindketto szval sztem te is vedd meg mindkettot
2011. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Berni pásztor! Szerintem német juhászt csak akkor válasz ha tudod nevelni első egyedüli kutyatulajdonosként nem ajánlatos !
2011. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

bernit vegyél!

Engedelmes,Boldog,családcentrikus kutya. És tényleg olyan mint egy cica,búj,puszilgat. :)

2011. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!