Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok egy gazdás kutyákat?

Írnátok egy gazdás kutyákat?

Figyelt kérdés
csak úgy kíváncsiságból:)
2011. márc. 18. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

Az egygazdis nálam az a kutya, amelyik életében egyszer választ gazdát. A család többi tagját csak megtűri, az igazi gazdinak él. És ha mennie kell, más embernél sohasem lesz boldog, nem fog úgy kötődni, mint A gazdihoz.


Én is csak a csauról hallottam ezt, és egy ismerősöm, aki menhelyes csaut vitt haza még alá is támasztja mindezt.

A juhászkutyák és a vadászkutyák kizárt, hogy egygazdások lennének.


A nem egygazdás kutya, ha csak nincs magas szinten betanítva, szemrebbenés nélkül lelép az első idegennel, ha az valami finomsággal csábítja.

2011. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

08:55

Nem hiszem, hogy a kuvaszunk, vagy más hasonló habitusú kutyája egy kis kajáért eladná a lelkét egy idegennek. Egyáltalán nem érdekli a kaja, ha házőrzésről van szó! Édesapám sűrű látogató nálunk, ad is neki mindig valami finomat, de a következő alkalommal, amikor hozzánk látogat, mindaddig ellenség a kutyának, amíg mi be nem engedjük.

2011. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
08:55 az összes juhászkutyát ismered? Nem hinném. A border collie biztos nem az de nem csak ő létezik. A magyar pásztorkutyák azok. A mudi akit fentebb emlitettem, kifeezetten hres egygazdásságáról.
2011. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 19. 20:12
 15/20 barbi0220 válasza:
76%
beagle kuvasz roti stb.
2011. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
Hülyeség az egész. Minden kutya csak egy emberre hallgat a legjobban. amugy meg a staffordot nem egy vérengzőnek kell beállítani, családszeretőek, ezt tapasztaltam.
2011. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

a családi és vadász kutyák ( labrador,golden, vizsla,berni,stb) kivételével a legtöbb egygazdás .

legfőként az örző-védő,az északi,és a juhász kutyák .

2011. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint ritkaság számba megy az én labradorom.


Ugyanis ő "egygazdás".

2011. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
berni pásztor
2011. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

a berni ,a labrador mindíg családi, azaz többgazdás kutya !!

ha nem , az a helytelen nevelés , illetve a nevelés teljes hiánya miatt van !!!

2011. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!