Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől bánatos a kölyökkutyám?

Mitől bánatos a kölyökkutyám?

Figyelt kérdés
Pár napja megváltozott. Olyan, mintha mindig szomorú lenne, eddig érdeklődő volt, jókedvű, mindig körülöttünk sündörgött. Most odakullog a helyére, még enni is úgy kell hívni. Nem tudom számít-e, de most van a fogváltás időszakában.
2011. márc. 19. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet betegség jele is, szerintem fel kellene hívni az orvost, és elmondani neki a problémát.

Persze lehet, hogy semmi baja, csak tavaszi fáradtság, de jobb félni, mint megijedni.

2011. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De azért eszik? Az enyémnél a parvó kezdődőött így, csak ő enni se volt hajlandó. Két napig csak gubbasztott, aztán beütött a krach. (mielőtt valaki elítélne, elvittük dokihoz, de az elkezdte félrekezelni valamivel - ugyanebbe a tévedésébe egy macskánk később belehalt).


Naszóval kérdező, hívj fel egy dokit. Ha fogváltás van, harapdálnak, vagy ellenkezőleg: kerülik a harapást, így az evést is.

2011. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, még jó, hogy elvittem, legközelebb is el fogom, ha viselkedésváltozást látok.

Fogváltás miatt gyulladás, amitől belázasodott.

2011. márc. 22. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!