Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy Amerikai Bulldog kislánynak?

Figyelt kérdés
Jöhetnek az ötletek :) Ilyesmi neveket nem szeretnék neki: pötyi,bundás,folti stb. Olyan szép egyedi ritka nevet szeretnék adni neki.
2011. márc. 19. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
vacsi :-)
2011. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lili,Kongó,Darcy(Dárszi),Chokito(csokító),Silver(szilver)

Hát kb ennyi ami nekem tetszik.

2011. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen a Cherry ugrott be, szerintem szép, nekem is így hívják a spancimat (=
2011. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy jan. 26. lenne a névnapja :D (a Cherrys vagyok)
2011. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jöhetnek még :)
2011. márc. 19. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Bijou (Bizsu), Dakota, Aisha, Bolero, Henna, Hanna(h), Bonny, Maya, Mia, Chloe (Kloé), Zoé, Zena, Ashley, Amber, Chantal, Emma, Gracie, Gaia, Mona, Mira, Ginger, Holly, Jasmine (Jázmin), Lena, Lara, Luna, Zora, Lana, Leah, Lily, Lucy, Opal (Opál), Saphir (Zafír), Spirit, Topaz (Topáz), Zara.


Szerintem ezek illenek rájuk, amikor én akartam bulldogot, ezek a nevek tetszettek meg :).

Az a baj velük, hogy ha az utcán sétáló néni/bácsi/akárki megkérdezi, hogy hogy hívják, és angol neveket mondok, sokan visszakérdeznek, hogy tessék? és van, hogy 3szor kell elmondanom, a végén már kiabálva... De lehet választani, vagy tömegnevet adsz neki, vagy egyedit, amit többször el kell ismételni:)

2011. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bonny,Ashley,Lucy,Emma,Jasmine tetszenek,ezek közül választok is egyet,köszi a válaszokat :)
2011. márc. 20. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém Böbe. :)
2011. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!