Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért van ez így? Akkor most...

Mért van ez így? Akkor most ha nekem sincs pénzem meghal a kutyám?

Figyelt kérdés
Ismerősöm kutyáját elütötték, nem volt pénze a srácnak elvitte 2 állatorvoshoz is aki nem vállalta el mert nem volt pénze a gyereknek, hiába mondta hogy később kifizet mindent anyukája de most dolgozik, 2 állatorvos is azt mondta hogy NEM. Mire beért az állatklinikára addigra a kutya elpusztult:((( Mos mért nem lehet elvállalni ha később kifizetik?:O Ha elütik a kutyám és nincs pénzem meg kell haljon?:O
2011. márc. 19. 22:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jojoo... de nekem 1 kutya élete fontosabb lenne, mint a pénz:S a link amit csatoltál... az igen szép, büszke lehet rá Ő is:S:( nem értem hogy létezhetnek ilyenek...:(
2011. márc. 19. 22:52
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a kutyát, de egyáltalán nem fontosabb. Az állatorvosnak az biztosítja a megélhetést. + Amit az előttem szólók is mondtak, elég sok csíra ember van az országban, aki nem tartja magát ahhoz, amiben megállapodott valakivel. Sajnos.
2011. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Ne az allatorvost hibaztassatok a kutya halala miatt, hanem a vilag hazugsagait. Sok hazugsag mar halalt okoz, ugy latom, remenykedjunk, hogy az a kutya jobb helyre kerul halala utan, mint ez a vilag.
2011. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Az orvost is meg lehet érteni, én sem biztos, hogy egy 40-50 ezres beavatkozást elvégeznék úgy, hogy valaki bejön az utcáról és azt mondja, hogy majd kifizeti.

Egyébként pedig nem, nem kell meghaljon. Kutyáknak is létezik biztosítás, olyasmi, mint az embereknél a tb. Ha felelős gazdi vagy, és nincs mindig pénzed, akkor kötsz neki egy ilyet, és bármikor ellátja az orvos, mert a biztosító kifizeti neki az árát.

2011. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jó, oké értem én az állatorvos szemszögét is valamennyire, de egy 12 éves gyerek mit tegyen? Anyukáját hívta, 1 órán belül ott lett volna, de a kutyusnak sürgős beavatkozás kellett volna:S Én is remélem hogy jobb helyre került, mint ami itt van:(
2011. márc. 19. 23:19
 16/17 anonim ***** válasza:

Szemét munka az ilyen!

Nem a fülét akarta levágatni hitelbe, hanem az életét kellett volna megmentenie, ha felnőtt vitte volna bezzeg megcsinálja, mert előtte nem kérdezte volna meg, hogy van-e pénze, mire kész a műtét meg ott lett volna a pénz is. Azt megértem, hogy nem bíznak az emberekben, de nem ezen múlt volna a megélhetése, ahoz bezzeg van eszük, hogy a 350 - max. 1200 Ft-os oltást 3000 -ért adják be (jó esetben), de hallottam már 7000-es oltásról is, pedig ő sem veszi drágábban.

A biztosítás nagyon megéri ilyen esetekre az tuti, de valószínűleg az sem lett volna a kisrácnál és akkor sem kezdtek volna neki... Szomorú

2011. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%
A füles példa nem tudom hogy jött ide vagy csak kötekedni akarsz nem tudom de elég hülyeséget írtál.Elárulom neked hogy egy felnőttnek se csinálják meg ha olyan elővigyázatos a doki.
2011. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!