Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyámmal? Jobb...

Mit tegyek a kutyámmal? Jobb lenne, ha visszavinnénk nagymamámhoz? Tudom, rossz a környezetváltoztatás, de szörnyű nézni, ahogy fél.

Figyelt kérdés

2006.márciusában került hozzám néhány hetesen. 2006. decemberben a nagymamámhoz került, mert megszületett a fiam és el kellett költöznünk, ahova nem vihettük.

1 hete hoztuk haza. Eddig csendes faluban lakott, és napi 5-6-szor kapott enni, így kicsit el is hízott, wc-zni bejárt a mosdóba.

Mi Bp-en lakunk, azonnal szobatiszta lett, de nem játszik semmivel, szinte egész nap henyél, de ami a legfontosabb, fél a fiamtól (az ágy alá bújik előle), séta közben az emberektől és az állatoktól is. Egyenesen retteg.

Meg fog ez változni? Vagy jobb lenne, ha visszavinnénk nagymamámhoz? Tudom, rossz a környezetváltoztatás, de szörnyű nézni, ahogy fél. Minket (a férjemet és engem) szeret, azzal semmi gond, de mindenki mástól menekül....

Mit tegyek?


2009. febr. 24. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem legjobb az lenne ha visszavinnétek. érdekes, hogy csak a kisfiatoktól fél, valahogyan barátkoztassátok meg egymást.
2009. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, irod, hogy 2006 -os a kutya, szerintem nagy törés neki ez a változás, ha jot akartok neki mindenképp vigyétek vissza, megsinyli a kutya, ezt az ér is merem leirni mert van ismerösöm, a mamáéknál volt a kutyájuk 2 évig vidéken, behozták panelba, és majdnem lehetett mondani a kutyusra hogy depresszios lett 2 honapig csak feküdt, visszavitték, és teljesen a régi lett. Ha gondoljátok vigyétek vissza, ez csak jo tanács.
2009. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen! mindenképpen vidd vissza,ez nem állapot neki.


s.

2009. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vigyétek vissza. Tudod: salamoni döntés- ha szeretitek őt, és az, hogy igen, érezhető az írásodon.:)

Menhelyről örökbe tudtok fogadni olyan kutyust, aki nagyon fog örülni egy lakásban is a körülményeknek-csak, hogy végre családja lehessen.

2009. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutyus szerintem csak szocializálatlan. Nagymama biztos nagyon szerette, de idôs kora miatt nem vihette sokat sétálni, kirándulni és más kutyák társaságába játszani. Ezeket mind szép fokozatosan meg lehet neki tanítani és ettôl teljesebbé válhat az élete. A félénksége el fog múlni és kinyílik majd és nagy öröm lesz neki is és nektek is, amikor majd a téren boldogan rohangászik a többi kutyával. Türelem kell hozzá, de megéri és neki is sokkal jobb lesz majd!
2009. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!