Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyházán vagy környékén...

Nyíregyházán vagy környékén jó kutyasuli? Arról, ami a debreceni úti felüljáró alatt van, vannak tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 20:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

17:11:

Nem,messze sem tökéletes a kutyám.Bár tény,hogy annak ellenére,hogy életében először látott normális agilitypályát,minden akadályt teljesített(sok félét nem is próbáltunk otthon)Igen,pénzt nem kértek egyelőre,de a stílus egyáltalán nem tetszett.Hadd ne részletezzem a,,beszólásokat".Boltba is inkább odajár az ember,ahol normális az eladó,én legalábbis így vagyok vele.

Kedves második:köszönöm,a reptéri kutyasulinak akkor utánanézek.Kuvasz keverék kutyusom van,kan,hét éves,három hete hoztam a menhelyről és jobbnak látom,hogy suliba járjunk.

Mindenkinek köszönöm a választ!!:)

2011. ápr. 1. 11:12
 12/18 anonim ***** válasza:

Szívesen fognak látni a kutyuddal a Csatorna utcán, remélem én is összefutok veled. Itt is csak akkor kell fizetned amúgy, ha már rendszeresen jársz. Ez alap szerintem mindenhol.

Az egyik kedves hozzászólót is szeretném meginvitálni, hogy megnézhesse a "marcangoló" kutyám.Elbeszélgethetünk a kutyanevelésről...

Még egyszer sok sikert mindenkinek a kutyák oktatásában.

Üdv: Niki

2011. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi,Niki:)A Kapor utcai(vagy Csatorna utca?mindegy,a reptér melletti)kutyasuli címét meg tudná adni valaki?Bármilyen elérhetőség jó lenne,de egyelőre sehol nem találom a neten.
2011. ápr. 2. 20:13
 14/18 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. ápr. 2. 22:05
 16/18 MTomy20 válasza:
Én is most keresek kutyasulit.Örülök,hogy valaki már megkérdezte:P MEOE tag vagyok úgyhogy elsőnek is a reptérest nézem meg.Nekem csak kiállításra kell felkészíteni mert voltunk szilvásváradon és nem akart a felvezetésen menni:D:D meg beállni sem pedig itthon a beállás ment.Sajna későn kerestem rá:)
2011. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azóta mi is voltunk kint,és csak ajánlani tudom:)Nagyon rendesek,baráti a légkör,rendesen foglalkoznak ill.dolgoznak a kutyikkal,öröm volt nézni is.
2011. ápr. 29. 14:39
 18/18 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom ez minden kétséget eloszlat a Debreceni felüljáró alatti suliról: [link]

Gondolom aki nem tudja még behívni sem a kutyáját annak keserű a szőlő :-)

2011. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!