Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos kölyök kutyának...

2 hónapos kölyök kutyának milyen ételeket adjak enni?

Figyelt kérdés
Sorolnátok párat? De ne csak száraz tápot meg konzervet, mert pont azokhoz nem nagyon szeretném hozzászoktatni, inkább ételeket, és bele kap kis mennyiségben tápot is kevernék.
2011. márc. 28. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem nem kell aggódnod amiatt,hogy később válogatni fog,nekem az állatorvos javasolta,hogy így etessem és ma már előszeretettel eszegeti a házi maradékot is,pedig nekem első kutyám amióta férjnél vagyok és mindig foxi volt a vágyam,de én sem tenyésztőtől vettem,viszont a legjobbat akarom neki,hidd el számít a jó kaja kiskorban,persze anyagiakban nézve költségesebb,de ha kutyát vállalunk,akkor felelősséget is!

Ez a Te döntésed,én így nevelem,nekünk Ő családtag,vigyázz rá,mellette nem lehet unatkozni nagyon pörgős,életvidám kutyus lesz!

2011. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha van időd, akkor főzőcskézz neki. A jó minőségű tápok drágák, annyiért húst is tudsz neki venni. Rizs is jó, persze hússal. 50-55%-ban legyen a hús. Belsőség is jó, tüdő és a lép nem, kivéve ha kövér és fogyasztani akarod. Tojásban sok vitamin van, főve könnyebben emésztik, de akkor kevesebb a vitamin benne, 5dkg húsnak felel meg, de csak tojással sem szabad etetni. Kenyér nem jó. És abba a hibába se ess, amibe elég sokan, a kutya hús evő és ez nem egyenlő a csont etetésével. Ismerek olyan gazdit, aki nasiztatja csokival a kutyát, pedig bele is pusztulhat és a mazsola etetése sem ajánlott, mert leállíthatja a veséjét, a szőlő is.
2011. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!