Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves lány vagyok. Melyik...

13 éves lány vagyok. Melyik kutyafajta lenne nekem való?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk, de nagytestűt nem szeretnék.
2009. febr. 25. 20:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is a spániel lenne jó! De ha kertesházban is laksz, minden nap kell vele járni sétálni, hogy szocializálódjon, már kölykkorától kezdve...tanuljon meg falkában élni, és tanuljon a többi kutyától...ugyanakkor a kinti zajokhoz is hozzá kell szoktatni!

Ha tanitosd, akkor azonnal megdiscérde, ha valmit jól csinált...de ha az ellenkezőjet, akkor se szabad megütni!


És TELJESEN biztos vagy benne, hogy kell kutya? Mert elején én is úgy voltam, de ha aprólékosan belegondolsz mindenbe, akkor lehet, hogy más lesz a véleményed! Mivan ha főiskolára akarsz majd menni, akkor mi lesz vele?

Fogják a szüleid tudni fizetni a minőségi, vitaminokban gazdag kutyakaját, samponokat, oltásokat, gyógykezeléseket, orvosságokat, esetleges károkat amiket a kutya okozott? Fel fogod majd szedni a kuytakait? bizony az is nagyon fontos.....és ha akarsz majd bulira menni vagy csak lógni a barátokkkal? akkor mit csinálsz? szüleidre hagyod?

2009. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Beagle
2009. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a beagle makacs szökős ha elengeded nem biztos hogy vissza jön. inkább golden/labrador vagy valami menhelyi keverék.
2010. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!