Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok kistestű, lakásban...

Ajánlanátok kistestű, lakásban is tartható kutyafajtákat?

Figyelt kérdés
Két kislányom él-hal a kutyákért nekik szeretnénk egy kutyust, ami kicsi termetű, ezáltal lakásban is tartható.
2011. márc. 30. 15:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
yorkshire terrier, westie, csivava :)
2011. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 xnorkax ***** válasza:

Én a menhelyet ajánlanám. Rengeteg kis termetű kutyus van ott, biztosan találnátok megfelelőt.

Parancsolj, itt csak kis termetű kutyák vannak az ország minden részéről [link]

2011. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem havanesem van. Imádni való kutyus.
2011. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


Az én kedvenceim:

törpe schnauzer (nem olyan öleb fajta, van saját akarata),

cavalier spániel (szépek, kedvesek.. csak jó helyről legyen, mert különben nagyon betegesek),

mopsz (édes, kedves, csak nem túl aktív és röfög)

2011. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mindenkinek yorkija meg westije van.

Én a Kis Spiccet ajánlom, imádni valóak.:)

Ha érdekel belinkelem, hogy mi hol vettük őket.

2011. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Nekem Havanese-em van. Lakásba tartjuk. 5kg a testsúlya. Imádni való kis fehér szőrgombóc. A szőre ápolást igényel, bár nekem jobban tetszik rövidebb szőrrel, így mindig le van vágva. Ami hatalmas előnye, hogy nem hullik a szőre, tehát lakásba tökéletes. Bújós, imádja az embereket és életvidám.


Szerintem tökéletes választás.

[link]

[link]

2011. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Máltai selyempincsi:)

Kifejezetten lakáskutya, nincs olyan hatalmas mozgásgiénye, szagtalan, szőre nem hullik és bűbáj.

Viszont havi kozmetika jár neki és fésülgetni kell otthon is.

2011. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a lányaid szeretnek mozogni egy angol cocker szerintem simán elfér :) Én panelban lakom (57nm) a párommal és a gyerekemmel, nekünk van egy, imádnivaló bohókás törpe :)
2011. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megnézegettem az általatok javasolt kutyafajtákat és nekem a bichon havanese, bichon bolognese nagyon tetszik, mi a különbség közöttük, mert nekem így első látásra nagyon egyformának tűnnek.
2011. márc. 30. 18:49
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem két bichon havanesem van.az egyik két és fél,a másik öt kiló.nagyon tanulékony,emberszerető,és ragaszkodó kutyák!!!!Bár én nyiratom a szőrüket,de ha hosszúra van hagyva akkor sem hullik.Nem büdösek-nincs az ajellegzetes kutyaszaguk!!!és nagyon nagyon cukik!!!!!-ezért ajánlom őket
2011. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!