Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más is érezte már úgy, hogy...

Más is érezte már úgy, hogy rosszul választott fajtát?

Figyelt kérdés
Mindig is nehezen kezelhető fajtáim voltak és élvezem is a kihívást,de most úgy érzem keményebb fába vágtam a fejszémet mint gondoltam.
2011. márc. 30. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Magunk között szólva kétlem, hogy két dobival is szerencséd volt, és pusztán ezért működnek jól :) Szerintem inkább tudsz valamit ;)
2011. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs kutyám, de rettegek tőle, hogy sikerül túlvállalnom magamat. Mármint olyan helyzetbe kerülök, mint te. Nem lenne szívem másnak adni, mert ezzel beismerném a saját kudarcomat. Viszont a végtelenségig az állapotot nem lehet tartani, hátha más fogja a kárát meginni.
2011. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kérdező milyen fajta a kutya?
2011. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nincs szándékomban elpasszolni,biztos sikerül megküzdenem vele,csak egy kicsit nehezebben.

Úgy gondoltam,hogy a malamutjaim és amstaffjaim után gyerek játék lesz vele,de tévedtem.Így is imádom csak néha megfordul a fejemben,hogy lehet rosszul választottam.Szerelem volt első látásra Az alomból azért választottam őt,mert még a szeme sem állt jól...:)Kaptam hozzá "használati utasítást" de semmi nem használ.:)Én azzal szoktam viccelni ha már nem birok vele,hogy azonnal visszapostázom a tenyésztőnek.

2011. márc. 30. 23:58
 15/15 A kérdező kommentje:
Ő egy Jack Russell egy kis terrorista.
2011. márc. 30. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!