Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitenetek nekem? Orokbe...

Segitenetek nekem? Orokbe fogadnak pug fajtaju kutyust Bekes megyebol.

Figyelt kérdés

Akinek nincs szuksege ra vagy esetleg orokbe adna ingyen szivesen elfogadnam..imadoma kutyusokat de a pug a kedvencem:)

Romaniaban elek es itt sajnos nem nagyon lehet talalni ilyen fajtaju kutyust...ha valaki segitene nekem nagyon megkoszonnem:)


2011. márc. 30. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom romániába is vannak kennelek, de magyarországon van. Ingyen ne akarjál már kutyát, ha baja lesz ingyen dokit is keresel neki, mert azt ugyan nem fogsz találni. És mivel foigod etetni, miből fizeted az oltásait.


Gyere el m.o.-ra és 100-150ezerért már fogsz kapni kennelben ilyen kutyát!


[link]

2011. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elég sokan hirdetnek Békés megyéből eladó mopszokat, de ingyen senki nem fogja odaadni. Gondolom te is tudod, hogy ezeket a kutyákat általában 50ezer Ft körüli összegért lehet beszerezni, ami nem kevés pénz. Ingyen biztosan nem fogsz találni ilyen kutyust, szerintem kezdj el gyűjteni rá ha komolyan gondolod!
2011. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok....koszi..
2011. márc. 30. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg menhelyeken nézz körül, közben látni itt-ott, de nem jellemző. És nem kiállítási küllemű pédány lesz, az is biztos.
2011. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt itt egy kérdező, akinek a nyakán maradtak a kicsik. Talán nála olcsóbban megúsznád.
2011. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!