Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull Vs Bullmasztiff ki...

Pitbull Vs Bullmasztiff ki nyerne? (kíváncsiságból)

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 21:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan a kérdés, mintha egy díjbirkózóval akarnánk összeereszteni egy karatést. Valóban nem egy kategória.
2011. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ezen még gondolkodni is borzasztó!


A kutya viadalok jutnak róla az eszembe.

2011. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

ez nem fajta kérdése, hanem helyzeté.


pitek között is van olyan, amelyik egyáltalán nem veszi fel a harcot, és bullmasztiffból is biztos van erőteljes és gyors egyed (bár én még nem találkoztam ilyennel).


az ilyen kérdésre nincs egyértelmű válasz.

2011. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen kérdéseket feltenni? Ép eszű ember miért latolgatja azt, hogy melyik kutyafajta győzné le a másikat?
2011. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
A bull és terrier A 19. század elején alakult ki az igény a kutyaharcoltatók körében olyan kutya kitenyésztésére, amely magában egyesíti a terrier fürgeségét, "gameness"-ét, azaz az önmagáért való harc szeretetét a buldog erejével, bátorságával és küzdőszellemével. Így keresztezték a terriert és a bulldogot, amelynek megalkuvást nem tűrő kitartása lett legnagyobb erénye. Az angol bányavidékek szegény munkásainak szinte egyetlen szórakozását jelentették a bull terrierek viadala, ahol fogadásokat is kötöttek a győztesre. De összeeresztették a kutyákat bikákkal, medvékkel, oroszlánokkal is.
2011. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
ennek tükrében nem félteném a pitemet! de miért nem olvastok?miért kérdeztek? szuper keresők vannak manapság :)
2011. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Luciferus ***** válasza:
A válasz mint az Amerikai Bulldog vs. A.P.B.T. esetében! Nézd meg szerintem azt is te kérdezted!
2011. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

azt nem én kérdeztem ,amúgy meg már megvolt a viadal ás a "iszonyat kemény" pitbull gazdája amikor a ringbe kellett volna engedni a kutyáját azt mondta "áhh... esélyünk se lesz" és becsapta az ajtót.

(Hozzáteszem a bullmasztiff kan 69 kiló volt a pitbull meg csak 41 kg bár tiszta izom.

2011. aug. 8. 10:25
 19/21 Luciferus ***** válasza:
41kg Pit? Ez fájt!!! 17 év alatt még nem láttam akkorát! DE! 23.5kgst láttam ekkora kutya ellen,26.5kgst pedig Am.Bull ellen! 25 kiló felett sanszod sincs ha game a pit. Ez tény! Nem csak privát vélemény!!!
2011. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Amit az utolsó írt az így van. Ám van az amerikai

staffordshire bullterrier, aki 30-45 kg között van. Na egy 40 kg-os amsztaff aki jó izmos leterítené a bullmasztiffot.

2012. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!