Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sikeresen fedező kan kudarca....

Sikeresen fedező kan kudarca. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Eddig sikeres kan kutyám mostanában nem ragad össze a szukákkal. Eleinte elő sem bújik neki, a mozdulatsor megvan, de mintha távol lenne a szukától és nem látható maga a pénisz sem. Aztán az egyik szuka gazdája alányúlt, és előbújtatta neki( ennek nem kifejezetten örültem,szerintem általában inkább ártunk ilyesmivel), utána be is talált ejakulált is, de nem ragadtak össze. Mitől lehet ez?
2011. ápr. 3. 13:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én abszolút megértem, a aggodalmakat, én is utána szoktam kérdezni, hogy minden előkészület rendben folyt-e, megvannak-e a szokásos minősítések stb., épp csak a stílussal volt problémám.

Mindenesetre köszönöm azok válaszát, akik normálisan szóltak hozzá a dologhoz.

Aki esetleg megnézi a honlapot, rájön hogy nem szaporításról van szó. Ráadásul egy szóval sem neveztem és nem nevezem magam tenyésztőnek, hiszen egyetlen kan kutyám van, szeretnék még kutyákkal tenyésztőként foglalkozni, de jelenleg nem adottak rá a lehetőségeim, ezért nem teszem.

[link]

A kan öt éves, két tavalyi fedezése sikeres volt, nem volt gond, 8 és 11 kiskutya született.

2011. ápr. 3. 18:28
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a szuka nem volt jó időben. Ezt általában gyakorlott kan megérzi.Azt is tudni kell, nagytestűnél arra is figyelnek, aznap ne legyen lefárasztva.
2011. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem állatorvossal kellene konzultálni.
2011. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 zsuzsabazsa ***** válasza:

Szerintem valamelyik fedezése negatív élménnyel párosult, és egyszerűen elment a kedve.


Valaki vagy valami fájdalmat okozhatott neki és ez még benne van.


Lehet az is, hogy a szuka utáni futkosás kifárassza. Ilyenkor lefekszik.

2011. ápr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!