Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen büdös a kutyám?

Figyelt kérdés
Tacskó kutyám van és a fürdetésével kapcsolatban lenne kérdésem. Kinn tartjuk az udvaron, hetente fürdetjük. Az a gond vele, hogy mégis büdi a szőre. Nem mocskos, hanem "kutyaszaga" van, de így nem olyan jó megsimogatni, mert utána büdös a kezem is. Ezzel mit tegyek? Hogy érjem el, hogy ne legyen szaga?
2011. ápr. 3. 15:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tényleg csak nekem tűnt fel, hogy a kérdező hetente fürdeti a kutyát és hogy ez mennyire súlyos?
2011. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
nem nekem is most h végig olvastam, borzalmas, nem is arra figyeltem fel elsőre amit kérdezett hanem arra h hetente fürdeti!!!!! Kérdező!: keféld ki a szőrét!
2011. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ne fürdesd hetente a kutyádat, mert csak tönkreteszed a szőrét és a bőrét, egy idő után hullani fog nagyon, korpásodni fog a bőre, és fakó fénytelen lesz. Elég évente 2x-3x! Nekem boxerem van, de én nem érzem büdösnek (lehet már megszoktam nemtudom), viszont ha víz éri a szőrét akkor irtózatos büdös tud lenni, de hát ők márcsak ilyenek, annyi baj legyen.
2011. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A bűzmirígyét sem ártana megnézetni.
2011. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a stresszmentes, kiegyensúlyozott, nem agyonkényesztetett és nem hetente fürdetett, rendszeresen sétáltatott kutya púderszagú és nem büdös egyáltalán!
2011. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi Bosh tápot adunk neki,azóta alig van szaga,csak a normális kutyaszaga.Hetente 3-szor egy rövid furminátorozás.Ezenkívül itt lehet kapni olyan kulancs-bolha riasztó oldatot,ami levendulaolaj kivonat(natur).Nagyon jó és erős szaga van,a kutyát pedig egyáltalán nem zavarja.Egy héten kétszer kell 8-8 cseppet a bőrére csepegtetni.Nagyon jó.Egy tömbházban tartott németjuhász kutya gazdája.
2011. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!