Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuytasétáltatók! Vagytok itt?

Kuytasétáltatók! Vagytok itt?

Figyelt kérdés

Hello! Bocs a buta kérdésért, de Forráskúton lakom, van egy háromhónapos boxer szukám, csütörtökön lehet utcára vinni, mert akkor hat a védőoltás és szeretném kutyákkal összebarátkoztatni. Valakihez tudnék csapódni sétáltatáskor? Nincsenek itt olyanok akik itt járnak sétáltatni? Előre is köszönöm a válaszokat!!!

13/L egy boxer gazdija


2011. ápr. 3. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Sajnos én nem arrafelé lakom.
2011. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
ha jót akarsz magadnak akkor egyenlőre kislány kutyával barátkozzon csak. amíg nem ivarérett nem szerencsés összebarátkoztatni fiúkkal, nehogy bántsák, és lányokkal amugy is jobban ellenne. egy törpe tacsi gazdija
2011. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi. Amúgy majd ivartalanítva lesz. De minden kutyást várok Forráskúton!
2011. ápr. 3. 20:38
 4/12 anonim válasza:
én bordányban lakom .nem messze onnan nekem egy borderem van .
2011. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az tök jó. Bár azért van vagy 10 km. :( Vagy nem? Bár tudnánk együtt sétáltatni.
2011. ápr. 4. 20:10
 6/12 anonim válasza:
Add meg az msn ed
2011. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy szuka kutyákkal sétáltasd csak, szerintem nem jó ötlet.

Nyugodtan sétáltasd kanokkal is. Semmi értelme nincs elkerülni őket.

2011. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem a legjobb megoldás egy Kutyaovi lenne, ahol vele egykorú esetleg 1-2 hónappal idősebb kölykökkel is találkozna, aztán ha gondoljátok és megoldható akár iskolába is járhatnál vele. 17/l
2011. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom a kutyaiskolát. Magas rangot lehet vele szerezni a kutyusnak, neked meg jó időtöltés. Én szívesen mennék veled, de szerintem nagyon messze laksz tőlem. Én debreceni vagyok, és amstaffos. 2 éves szuka


13/F

2011. ápr. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szeged nincs olyan messze, márpedig ott sokan sétáltatnak kutyát, biztosan találnál magatoknak társat!
2011. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!