Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor jött vagy jön el az a...

Mikor jött vagy jön el az a pont, amikor már lemondotok a kutyátokról?

Figyelt kérdés
Mikor van az, amikor már belátjátok,hogy nincs esélye? Hogy lehet azt kibírni? Beismeritek egyáltalán?
2011. ápr. 4. 11:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez mindig egy nehéz kérdés,én mindig elmegyek a végsőkig ebben benne van a saját önzésem is.De ugy érzem akit szeretünk azt nagyon nehéz elengedni.

Most is egy olyan kutyám van akit az orvos halálra ítélt...és azóta eltelt több mint egy év és boldogan él.

2011. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam lemondani, anyu hozta meg a döntést. A 11 éves tacskónk lebénult. Anya szólt az utolsó napon, hogy elviszi őt apa elaltatni, mert már sem enni nem tud, sem elvégezni a dolgát, a műtét pedig rengeteg pénzbe kerül, nem tudtuk összehozni rá. Lefeküdtem Foltos mellé, és sírtam, beszéltem hozzá... aztán elindultunk. Azt ismételgettük, hogy ő volt a világ legjobb kiskutyája. Nem tudtam vele bent maradni se a hugim, a váróban sírtunk.Apa maradt vele, az ő kezét végig nyalogatta, és szépen elszenderült. Hazavittük, mindenki megállás nélkül siratta, takaróba tettük, nekiadtam a kispárnám és eltemettük. Elviselhetetlen volt a fájdalom, ma se tettem túl magam, pedig ennek már 4 éve. Akárhányszor szóba kerül Folti, elpityeredünk. Nagyszerű kutyus volt. Sajnálom a hosszú beszámolót, csak azt akarom mondani, hogy bármennyire is szeretjük a kutyánkat, egyszer el kell engednünk, és akkor, amikor neki "jó". Nem lehetünk önzőek. Én még "harcolni" akartam érte, de az neki már csak szenvedés lett volna, anya helyesen döntött.
2011. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!