Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elütötte egy autó. Elaltassuk?

Elütötte egy autó. Elaltassuk?

Figyelt kérdés

Ma délután álltam be az autóval és a kutya kiszaladt. Sose szaladt még ki és tanítva is volt (járt suliba is) nem tudom most miért. Szóval kiment és erre jött egy autó ami el is ütötte. Elvittem az orvoshoz és azt mondta h nem tudja h mi legyen vele. Nem tud most felállni és nincs kedve semmihez de ez érthető. Azért kérdem mert mivan ha rendbe jön de az is lehet h csak szenved. Szerintetek?

4 éves kan Dobermann


2011. ápr. 5. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el egy másik orvoshoz.

Olyan nincs, h a doki nem tudja megmondani, h mi legyen.

Vidd el egy olyanhoz, akinek van UH, röntgen, és ért is a szakmájához.

2011. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy egy orvos azt mondja, hogy nem tudja mi legyen vele?

Jézusom... vidd el másikhoz. Azt legalább elmondta a doki, hogy milyen sérülései vannak?

2011. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

nagyon erős kutya ereje teljében van még

szerintem ha szereted eléggé akkor adsz neki esélyt hogy rendbejöjjön

azt egyértelműen látni fogod ha csak szenved meg kell adni neki az esélyt hogy élhessen

2011. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérd ki több orvos véleményét, aztán dönts! Ha mindegyik azt mondja hogy csak szenvedne akkor nincs mit tenni... Részvét!
2011. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos libáért vette a diplomáját és nem tudja, mit kezdjen vele, akkor vigyétek el egy másikhoz, aki megdolgozott érte... De téged sem értelek ám, ennyire szereted, hogy ilyen könnyen lemondasz róla? Én ennél kevesebb dolog miatt is bejártam több orvost, mire találtam olyat, aki tudta, hogy mit kell csinálnia...
2011. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg ezt mondta az orvos akkor soha többet ne vidd oda mert akkor nem igazi állatorvos ilyen nincs

adjatok neki esélyt az életre és másik dokik/doki véleményét is kérd ki sűrgősen mert lehet hogy 1 napon múlik hogy meg lehet-e menteni

2011. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted mindent megpróbálsz és megteszel érte egy dobermann 4 éves ráadásul kan kutya sokmindent kibír
2011. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Még semmiképpen ne altasd még el! Eszik, iszik? Ha keveset is de igen, akkor rendbe jön. Te is csak feküdnél gondolom ha elütne egy autó. :O Talán el is tört valamije. Hát...ha tényleg csak ennyit mondott a doki sürgősen vidd el másikhoz. De legkésőbb holnap reggel. És vigyázz rá, hogy ne hűljön ki éjjel mert abból baj lehet. Elég hideg van Ő meg fázós fajta és fekszik is szegény nem tud hőt termelni.
2011. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel! Ha a kutyámról van szó, nincs lehetetlen! Ha kellene az összes orvost megkérdezném...kérdezz meg egy normális orvost, aki tényleg orvos!
2011. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
én már autóban lennék vele egy állatkórház felé, és nem elaltatás miatt, hanem, hogy minden áron megmenthessem az életét.
2011. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!