Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betegedtetek már bele a...

Betegedtetek már bele a kutyátok elvesztésébe?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezt felfogni? Tudom,hogy "csak" egy kutya, de úgy érzem, belepusztulok!

Hogy tettétek túl magatokat rajta?


2011. ápr. 8. 10:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nekem pont 2 napja halt meg.. 14 éves vagyok, és 3-4 éve élt velünk. Menhelyről hoztuk.. Autó ütötte el.. nagyon bánkódom.. Egyszerűen énis bele betegszem a hiányába.. de van még egy kis házi kutyám, akit most jobban szeretgetek, hogy ne fájjon annyira.. de akkor meg eszembejut, hogy fentfől figyel és milyen rosszul esik neki hogy nem őt szeretem, és bűntudatom van... legjobb fiú barátom is látta reggel, hogy elütötték.. és ő is végig velemvolt és fogta a kezem.. teljesen össze vagyok omolva.. csak az idő segíthet.. elfelejteni úgyse fogom soha... másik kutya meg egy ideig nem is kell, mert nem bírnám ki, hogy ne a picikém fogadjon amikor hazaérek.. :(
2011. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat!

Tegnap még nem altattuk el, még akartuk,hogy egy napot velünk legyen. Sajnos én annyira rosszul vagyok, benyugtatóztak, mert kétszer hánytam a sírástól és nem is eszek. A férjem este annyira sírt, hogy utoljára akkor láttam így, amikor meghalt az édesapja.

Semmit nem aludtam az éjjel, mellettem feküdt, néztem egész éjjel és kb. 1000-szer mondtam el neki,hogy mennyire szeretem.

De arra jutottunk,hogy ma mindenképp elaltatjuk, mert ez már nagyon nem élet így neki. A mai nap, még nagyon nehéz lesz. Szorítsatok!

2011. ápr. 9. 09:03
 33/37 anonim ***** válasza:
Na, hogy vagy?:(
2011. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne az állapotod! Hogy vagy/vagytok? Bárcsak írhatnék bármit, amitől jobb lesz!
2011. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nagyon rosszul! Két napja csak nyugtató! Én, aki soha semmit sem szedtem! Nem megyek ki az udvarra, csak fekszem és nem eszem! Tudom,hogy csak egy kutya, de belehaltam!

2011. ápr. 10. 22:05
 36/37 A kérdező kommentje:

Ja, elaltatták tegnap! Eltemettük a kert végében, a mogyoróbokornál, ahol mindig feküdt! Ma kb. 25ször sírtam, állok a teraszajtóban és várom! Tudom, beteg dolog! Meghalt a szívem egy része!

Köszi,hogy velem vagytok!

2011. ápr. 10. 22:08
 37/37 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.:( Itt nyugodtan kiírhatod az összes bánatod, ha jól esik. És sírd csak ki magad rendesen :((
2011. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!