Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis milyen kutyásnak jut...

Mégis milyen kutyásnak jut eszébe éjjel 11 kor kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Arra ébredtem a múltkor, hogy a kutyáim ugatnak.

És nem csak úgy ugatnak, hogy valaki sétálgat, hanem egy másik kutyára.

Kinézek az ablakon, hát sétáltatja a kutyáját egy csajszi. Ránézek az órára, hát éjjel 11 óra elmúlt.

Először nem akartam elhinni, de tényleg annyi volt az idő.

A csaj, meg rohadt kényelmesen lassú tempóban, mintha valami nyugdíjas lenne, aki elment sétálni a friss tavaszi levegőn...

Komolyan, eléggé felháborító, hogy hogy képzelik ezt. Amikor mindenki alszik az utcában, akkor meg fogja magát a csaj a kutyájával, és végig sétál vagyis inkább sétafikál.

Persze, ha Július közepe lenne, amikor nappal +35 fok van, és éjjel kibírható a meleg, akkor megérteném, de így Április elején...

Persze, tudom... Szoktassam le a kutyáim az ugatásról... Csakhogy amikor már az utcában lévő 8 kutya őrjöngve ugat, akkor elég nehéz rájuk szólni, meg se hallanak...

Most komolyan az ilyen kutyás ezt direkt csinálja? Hogy megszívassa az embereket, mert kb a mellettünk lévő 3 utcában összesen van 3 kutya, + egy hatalmas üres rét de Ő ide hozza sétálni a kutyáját.

Ezt direkt csinálják a kutyások?


2011. ápr. 9. 10:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Akár egy részeg ember is botorkálhatott volna arra felé olyankor, akit szintén megugatnak a kutyák a kerítés mögül.

Ezek szerint ne merészeljen este 9 után senki az utcán mászkálni, mert a kutyák megugatják és nem tud a környék aludni.

Tiszteletem, hát nem arra van a kutya a háznál, hogy őrizze a házat és ugasson? -.-" :P Akkor miről beszélünk? Vagy ha zavarja, tessen lefárasztani, megnevelni, vagy kutya helyett venni házőrzésre riasztót. Azon nem tetszett még elgondolkozni, hogy nem minden kutya ugatja meg a kerítés előtt közlekedő embereket és kutyákat? Hmmm vajon miért nem? Ja bocsánat, sok helyen nem dívik még mindig a kutya nevelése, hát azért van, hogy ugasson, ha jönnek. Hát jöttek, a kutya elvégezte a dolgát, ezért van a háznál. Akkor megint megkérdezem, miről beszélünk?

Persze, cammoghatna máshol is. És miért tenné? Nem az ő kutyája ugatott.

2011. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy azért vagy felháborodva másra, mert a TE kutyád ugatott. Neveld meg, fáraszd ki úgy, hogy ne legyen kedve ugatni éjjel, hanem hullafáradtan aludjon. Az enyém úgy alszik, mint a bunda, persze azt észrevenné, ha valaki be akarna jönni, de nem érdekli ha valaki elmegy a ház előtt. Nem a kutyátsétáltató lány a hibás. Az egy dolog, hogy 5re mész dolgozni, de ő meg lehet 10ig dolgozott és csak akkor volt ideje kimenni vele.
2011. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én is szoktam későn sétáltatni, ha későn érek haza. Mert a kutyának attól még mennie kell (pedig kertes házban lakunk).

Lehet, hogy a csaj nem ért rá máskor, egész nap nem volt otthon, és csak ilyenkor tudta elvinni a kutyát, akit muszáj elvinni, különben rendetlenkedik otthon.

Egyébként mi a parkba járunk sétálni, de éjszaka nem mennék oda (este még oké, mert a tudat, hogy még csak 7-8-9 óra van, még ha vaksötét is, megnyugtat. Viszont később nem lennék ott szívesen. Tehát olyan későn csak a kertek alatt tudunk sétálni. De olyankor úgy csinálom, hogy megpróbálok halk lenni. Így nem vesznek észre a kutyák. Ha pedig mégis, akkor gyorsan arrébbmegyünk olyan helyre, ahol nincsenek, megvárom míg elcsendesednek, aztán megyek tovább.

És tényleg sokkal hangulatosabb így sétálni. Ketten vagyunk a kutyával, senki nem zavar, tudunk egymásra koncentrálni.

És való igaz, hogy az ha az én kutyám nem ugat (és nem szokott az utcán ugatni, csak itthon), akkor én nem csinálok semmi törvénytelent. Az tény, hogy rohadt nagy bunkóság, ezért próbálok minél kevésbé kutyás helyen menni, és minél gyorsabban.

Egyébként szépen szólj a csajnak, és valószínűleg beválik.

2011. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!