Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis milyen kutyásnak jut...

Mégis milyen kutyásnak jut eszébe éjjel 11 kor kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Arra ébredtem a múltkor, hogy a kutyáim ugatnak.

És nem csak úgy ugatnak, hogy valaki sétálgat, hanem egy másik kutyára.

Kinézek az ablakon, hát sétáltatja a kutyáját egy csajszi. Ránézek az órára, hát éjjel 11 óra elmúlt.

Először nem akartam elhinni, de tényleg annyi volt az idő.

A csaj, meg rohadt kényelmesen lassú tempóban, mintha valami nyugdíjas lenne, aki elment sétálni a friss tavaszi levegőn...

Komolyan, eléggé felháborító, hogy hogy képzelik ezt. Amikor mindenki alszik az utcában, akkor meg fogja magát a csaj a kutyájával, és végig sétál vagyis inkább sétafikál.

Persze, ha Július közepe lenne, amikor nappal +35 fok van, és éjjel kibírható a meleg, akkor megérteném, de így Április elején...

Persze, tudom... Szoktassam le a kutyáim az ugatásról... Csakhogy amikor már az utcában lévő 8 kutya őrjöngve ugat, akkor elég nehéz rájuk szólni, meg se hallanak...

Most komolyan az ilyen kutyás ezt direkt csinálja? Hogy megszívassa az embereket, mert kb a mellettünk lévő 3 utcában összesen van 3 kutya, + egy hatalmas üres rét de Ő ide hozza sétálni a kutyáját.

Ezt direkt csinálják a kutyások?


2011. ápr. 9. 10:12
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

"gy van millió oka lehetett, hogy miért sétáltatta éjjel a kutyust.

Azt meg komolyan kérdezed, hogy az éjszaka közepén egy lány egyedül miért nem megy ki egy üres mezőre, és miért választ egy vélhetően sokkal biztonságosabb utcát??????

A mai világban én se a mezőre mennék."

-

Ja, majd biztos megerőszakolják a csajt, amikor a kutyája egy felnőtt rotweiler...

2011. ápr. 9. 10:29
 12/33 anonim ***** válasza:
96%

én is ki szoktam menni este (sőt éjjel) sétálni kutyával, ugyanis sokkal nyugisabb minden, van egyfajta hangulata a sötétben sétálásnak.

és én is az utcán, legalábbis betonon szoktam haladni, ugyanis vaksötétben kinn a mezőn csetlik-botlik az ember, míg a beton ennél egyenletesebb. továbbá - sötét lévén - messziről látom, ha jön egy autó, így praktikusabb is, főleg, ha engedek a csábításnak, és zenét is hallgatok.

más kérdés, hogy a kutyás kerítések előtti részt mindig gyors tempóban nyomjuk le, mert tudom, hogy az embereket ez idegesíti.

egyébként az utca közterület, nem ő az, akinek a kutyája ugat, ő csak sétál, nem szeg semmilyen szabályt.

2011. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az a lány egy t*hó p*raszt lehet, aki lesz*rja, hogy mások felébrednek, és még élvezi is, hogy mások életét megkeseríti!

A kutya nem tehet róla, hogy ekkora p*raszt a gazdája!

2011. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%

"Igen, tudom, hogy a kutyát ki kell akkor is vinni, de komolyan, a házam előtt lévő kb. 20 métert a csaj kb. 1 perc alatt tette meg(Nem túlzom el a dolgot)

Felőlem sétáltassa a kutyáját, nagyon helyes, de ez a tempó, ahogy ment az már nem séta, inkább vánszorgás."


na ebből látszik, hogy te sose viszed a kutyáidat sétálni

2011. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%
lehet hogy nem megerőszakolják hanem csak simán megölik. Melyik országban élsz? Nézel híreket? Már egy forgalmas utca sem biztonságos nem hogy egy mező!
2011. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

"egyébként az utca közterület, nem ő az, akinek a kutyája ugat, ő csak sétál, nem szeg semmilyen szabályt."

-

Nem érdekel, hogy megszeg-e akármilyen szabályt!

Az anyukája biztos nem tanította meg arra, hogy hajnalok hajnalán nem illik kutyát sétáltatni egy kutyás környéken, ahol ugatnak a kutyák ezerrel!

Amikor a buszon bevágsz egy fáradt idős ember elé, és leűlsz az egyetlen szabad helyre, megszegsz valami szabályt?

Nem, de attól még nagy bunkóság!!!

2011. ápr. 9. 10:38
 17/33 anonim ***** válasza:

Mi addig,míg Pesten tengődtünk,éjjel 11 után vittük ki a kutyát éveken keresztül.Mindig összejött éjjel egy jó kis társaság,jókat dumáltunk.

Addig nem érdekelt a kutyák keltette zaj(ugattak néha játék közben),míg a lakások némelyikéből bömbölt a zene vagy a néphülyítő,üvöltött mindig pár autóriasztó stb.

2011. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
60%

Attól még, hogy rottweiler, bajba kerülhetnek, valóban a réten tök sötét lehet, stb.

Abban igazad van, hogy haladhatott volna gyorsabban is a kutyával, bár ha rohamtempóban sltálnak tuti nem fogja elvégezni a dolgát a kutya.


Valamilyen szinten igazad van egyébként, én csak azt mondom, hogy a csajt is meglehet érteni. Egyébként ha legközelebb látod, KULTÚRÁLTAN, KEDVESEN szóvá teheted neki a dolgot.

2011. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

"Mi addig,míg Pesten tengődtünk,éjjel 11 után vittük ki a kutyát éveken keresztül.Mindig összejött éjjel egy jó kis társaság,jókat dumáltunk.

Addig nem érdekelt a kutyák keltette zaj(ugattak néha játék közben),míg a lakások némelyikéből bömbölt a zene vagy a néphülyítő,üvöltött mindig pár autóriasztó stb."

.

Ige de itt mindenki aludt az utcába, le volt mindenhol kapcsolva a villany, és csönd volt, nem egy diszkó mellett lakok, ez egy kertvárosi rész, és itt nyugalom van, ez nem a belváros!

2011. ápr. 9. 10:40
 20/33 anonim ***** válasza:
84%

"hajnalok hajnalán nem illik kutyát sétáltatni"

Hát akkor azt kívánom neked, hogy legyen egy szobakutyád, akinek este szükséglete támad. De te mégse vidd ki az utcára mert "NEM ILLIK", és sz*rjon neked össze mindent! IdiótA!

2011. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!