Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam hasan az also reszen...

A kutyam hasan az also reszen a szor ellhullott es a bor repedezett majdnem fekete. Mar eleg nagy ezert nem tudom allatorvoshoz vinn. Valaki irjon gyogymodot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig orvos kell neki. Van egy betegség, aminek a jellemzői----szőr kihullik, bőr megvastagodik, feketedik.Nem tudod házilag kikezelni.
2011. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy jelentősen nagyobb az enyémnél, én mégis el tudom vinni mindenhova. Végülis ez lényegtelen, de az nem lehet kifogás, hogy túl nagy. Legrosszabb esetben ha tényleg nem tudod szállítani, akkor az állatorvos kimegy és megvizsgálja a helyszínen.
2011. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hivd ki az állatorvost, ő megmondja mi baja a kutyusnak, és otthon tudod kezelni.
2011. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi
2011. ápr. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!