Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a körmével? Vigyem...

Mit tegyek a körmével? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nemrég vérzett a körme a jobb hátsó lábán a kutyámnak.De ráállt,nem fájt neki.Olyan furcsán ferdén áll és néha felemeli a lábát,mintha fájna neki.Nem igazán engedi,hogy megnézzem.Nem tudom mi történt vele,lehet,hogy beakadt valahová....Segítetek,hogy mit csináljak vele!
2011. ápr. 11. 05:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz.

Ha le kell neki szedni, vagy rövidíteni, az orvos megcsinálja, főleg ha neked még azt sem akarja megengedni, hogy megnézd.

Inkább küldjön az orvos haza azzal, hogy semmi baj, majd rendbe jön.

2011. ápr. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi pár hete jártunk így, csak nálunk a farkaskörme szakadt be a kutyának.

Neki is vérzett, nyalogatta, rátudott állni, semmi baj nem volt, csak másnap, gondolom olyan erősen tisztogatta, hogy megint elkezdett vérezni neki.

Elvittem dokihoz, és meg kellett műteni.

Sztem jobban jársz, ha elviszed megnézetni, mert nem tudni, hogy mi lehet a baj, és nehogy csonthártya gyulladást kapjon. Nekünk legalábbis ezt mondta a doki.

2011. ápr. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt vele probléma és nagyon utálja az orvosokat (mindig be kell kötni a száját)így nem akartam elrángatni.De tegnap felemelte a lábát,lehet,hogy fáj neki!Ferdén áll a köröm is,ahogyan megnéztem...de biztos,hogy elviszem!Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 11. 05:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösd gúsba, de vidd el az orvoshoz!
2011. ápr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!