Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék eladni egy fajtiszt...

Hol tudnék eladni egy fajtiszta beagle kölyökkutyát papírok nélkül 10ezer ft-ért?

Figyelt kérdés
emailbe ha esetleg valakit érdekel, a kutyushoz papirok nincsenek, de az anya s apa is megtekinthető:)
2009. márc. 1. 23:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
azért ezt így nem mondanám, hogy nem tudjuk elajándékozni ingyen a 100ezer ft-os kutyát;) mellesleg amin a kenelből először elhoztunk annak csillag volt a szemében, szóval semmi sem garancia... De köszi a válaszokat
2009. márc. 2. 10:00
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem azt akarod mondani, hogy a papír nélküli, esetleges betegséget hordozó kölyköt 100.000ft-ban számolod? Na ne viccelj!

És azt hogyan gondolod, hogy oltásra szíved szerint nem költenél? Az vele jár! Szerintem a 18 évedhez nulla tájékozottság tartozik!

Ez nem kisgyerekek játéka amit csináltok, hanem felelőtlen emberi butaság! Hol vannak a szüleitek?

2009. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

itt nagy gondok vannak!ne legyenek kiskutyák.és ha rokonok vagy valami?és nyomorék kutyák születnek?oltásra nem költesz?akkor a te kutyádnak nincsenek is oltásai????

lány?nem mondjátok?mármint a 15 éves.ezt nem is tudtam.lemaradtam egy kérdésről biztos.:-)

2009. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem, a törzskönyves kutya árát oltásokkal számolják 100x ezer forintban. De köszönöm a válaszokat, témát zárhatjuk, megértettem mit mondtok
2009. márc. 2. 12:33
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező az utolsó kommentével elárulta, hogy mennyire buta a témához.

Egy tk-es kutya azért kerül annyiba amennyibe, mert ott van mögötte egy tenyésztői háttér, ami arról biztosít, hogy a legnagyobb gonddal, felelősséggel lett a születendő alom tervezve, mellesleg van egy név (tenyésztő), akihez probléma esetén lehet fordulni. A tk, oltás pedig ebben az esetben kötelező tartozéka a kutyának, nem pedig válsztható nyűg!

2009. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy törzskönyves, fajtatiszta beagle akinek minden oltása megvan (mondjuk 8 hetes) az sem kerül többe 50-60 E ft-nál.

Ha még az árával sem vagy tisztába, miért tartasz kutyát?!

A kölyök eladását úgy gondoltad, hogy a szomszédotok eteti, neveli, talán van benne annyi felelősség, hogy beoltatja, nektek INGYEN odaadja, a pároztatásért cserébe, te meg eladod 10 ezerért?



*Mellesleg az én beagle kutyum is papírok és oltások nélkül volt 15 Ezer, vagyis lett volna, de én ingyen megkaptam (az újságban 9 hetesnek hirdették, egyébként 3 hónapos volt), másnap már jött is az orvos beoltani + féregteleníteni a kutyát.

2009. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem vidd ki a vásárba. Meg még előtte is elmehetsz tájékozódni az árakról.
2009. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azt azért tudni kell, hogy egy szervezett állatvásárban van a kapuban egy állatorvos, aki bizony átnézi az oltási könyvet, majd a kiskutyát is.

Egy kölyköt vásárba vinni pedig nagy felelőtlenség (bár a szaporítás is az volt). Minimum 3-4 oltással kell rendelkeznie, az utolsónak veszettséginek kell lennie. A vásári árusításhoz pedig ajánlott a kennelköhögés ellenit is beadatni.

Akkor hol is kerül 10.000ft-ba a kutya?

2009. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

komolyan te nem vagy normális!


1. minden KUTYA fajtiszta!

2. nahát milyen sokat költhettél rá ha csak 10 ezer ft ot ér!

3. oltatni nem akarod? képzeld amikor anyád megszült téged ő is ezt gondolta volna "á nem akarom beoltatni úgyse kap el semmi nyavaját" akkor te már rég nem élnél (bárcsak így lenne) bezzeg te meg itt szaporítgatsz azt se tudod mi lesz a kutyákkal de neked tökre muszály volt fedeztetni! (biztos nagyon kanos volt, ugye??!!!)

4. mi az h kösz nem kérsz a kölykökből? Ha már fizetni kell rájuk akkor már nem is kell ugye!!!!???? az nem számít h megdöglenek vagy életük végéig szenvednek a te baromságod miatt de azb a lényeg h fedezzen/szüljön a szülő!!! mert az annnyira de annnyira jó! (neked) mert a kutya végigszenvedi ezt az egészet!


hát rád te agyatlan hülye nem is tudok már mit írni! sajnálom a kutyáidat! meg a szomszédét is!

ja és üzenem a szomszédnak is h egy rohadt állatkínzó!

2009. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"Oltásokra szivem szerint nem költenék"

Borzasztóan elszomorító ilyeneket olvasni. Láthatóan ebben a környezetben senkit sem érdekel a kutyák sorsa. Sem a kicsik, sem a nagyok sorsa. Felelőtlenség így állatot tartani, hát még szaporítani:(((

2009. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!