Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegetek van már az állatvédők...

Elegetek van már az állatvédők rizsájából?

Figyelt kérdés

a gyakorikérdések.hu nem állatvédő fórum, nem lehet kérdezni, mert a sok állatvédő azonnal kritizálni kezd. nem lehet az embernek FAJTAtiszta (kiemeltem, hgoy fajtatiszta, különben hatan rárepülnének, hogy minden kutya fajtiszta blabla)kutyája, mert hozzon menhelyről

és ha szerintem rondák a menhelyi kutyák?

miért nem lehet megérteni, hogy nem kell valakinek a korcs, és kiskutyákat akar?


2011. ápr. 12. 16:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"és ha már az állatvédelemnél tartunk, tisztelet a kivételnek, de mégis miért itt ülsz a gép előtt, ahelyett, hogy pl. gyűjtési akciót szervezzél???"


Tudod én sem a fáról szedem a pénzt, és hát kell dolgozni ahhoz, hogy legyen miből utalgatni a havi támogatást, meg orvoshoz hordani az ideiglenesen befogadott, mások által rongyként kidobott fajtatiszta kutyákat.

2011. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

" Igen, tényleg vannak szép példányok is, de a legtöbb valamilyen fekete, vagy ordas színű, lássuk be eléggé randácska németjuhász vagy labrador keverék. A menhelyi kutyák 90%-a lelkileg sérült, kikerülés után is hosszas rehabilitáció, sok esetben betegség, hatalmas költségek társulnak hozzá."


Na lássuk csak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tényleg csupa-csupa csúnya korcs...

Szaporítótól olcsón sokkal szebbet veszel.

2011. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Ok, vannak FAJTAtiszták is. Egytől egyik beteg, hiányzik egy lába stb, nem hall, rühes, pelenkát hord stb.


ez olyan, mint a vallásnál. nem zavar, ha valaki vallásos, de a hit-térítőket utálom.


azt mondod, hogy amikor a gyakorikérdésekre írogatsz, az munka?:)Ha a munkahelyeden csinálod, napLOPÁS, innentől a szavad hiteltelen.

2011. máj. 24. 11:27
 34/35 anonim ***** válasza:

Hogy én mit csinálok a munkahelyemen, ahhoz neked semmi közöd. Hidd el nyugodtan, hogy napi 2-3 óra munkából bőven kitermelem a fizetésem, más dolgom nincs, a saját ügyfeleimet én hoztam, viszont itt kell lennem, mert sajnos már nagy a cég és muszáj a régieknek példát mutatni a kollégáknak, és mostmár nem lehet folyton kint lógni a kutyákkal, mint korábban.


Még egyszer szeretném felhívni a figyelmed, hogy nálam pl. van egy mentett fajtatiszta kutya, akit megműttettünk, kivizsgáltattunk, minden betegségét kikezeltük, viselkedés problémája nincs egy szál sem, sőt sokkal jobb, mint a saját kutyám. Még néhány mire teljesen rendbejön, és aztán mehet gazdihoz. 4 lába van, 2 füle, nem diszpláziás, nem vak, nem allergiás, semmi baja nincsen, csak egy pár évig elfelejtették etetni mielőtt kidobták.


Van szaporítótól vett kutyám is. Harder mirigy, köldöksérv és rejtett here műtéteken már túl vagyunk (kb.150 ezer) a térdizülete tropa, de legalább kicsit instabil is az idegrendszere.

A szaporítótól vett kutya sokkal inkább zsákbamacska, mint egy ideiglenestől elhozott mentett kutya...

2011. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
A fajtiszta kutyák is keverékek, hisz több fajtábol tenyésztették ki. Azért hogy a menhelyek televannak kutyával arrol nem ök tehetnek, hanem a felelötlen emberek.
2011. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!