Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy ápoljam a kutyámat?

Hogy ápoljam a kutyámat?

Figyelt kérdés
A tacsim medveparhós lett.Azt mondta a doki,hogy a legtöbb kutya belehal ebbe a betegségbe,most 2 naponta viszem oltásra és szegény nagyon szenved,a sok szúrkálástól.Kamillateával kell itatnom és főt húst kell adnom neki,sajnos nem eszi meg és nem is iszik,már egy napja.Hogy tudnám rávenni,hogy egyen vagy igyon valamit?
2011. ápr. 12. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
szomorú tény de bele fog halni... az enyémnek is ez volt a baja... semilyen módon nem tudod rávenni énis próbáltam h elötte ettem a húsból, kutyakajából bármi de semmi... sajnálom és részvétem :'(
2011. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De mi abaja? mert ilyen betegség nincs.

Ha nincs jobban,akkor vidd vissza a dokihoz, ha nem iszik,akkor infúzióra kellkötni.

2011. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha parvós, minden nap szuri és infúzió. Itatni fecskendőből piciket bele a szája szélébe ,nagyon sűrűn.
2011. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sürgősen keress egy másik orvost, aki diagnózisra jut és aztán célirányosan kezel, mert ilyen betegség nincs!


És így van, ha nem eszik és nem iszik, akkor infúzió kell neki!

2011. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!