Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házban lakó nem-kutyások!...

Házban lakó nem-kutyások! Hogy jöttök ki a kutyás szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Mit csináltok például, ha a szomszéd kutyusa hangoskodik?
2011. ápr. 15. 07:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

az a baj, hogy a legtöbb nem-kutyás panelproli olyan, mint az első válaszoló...

furkál, bosszún töri a fejét, és feljelentget.


holott simán lehet, hogy a kutya gazdája esetleg nem is tud róla, hogy távollétében ugat a kutya. szóval első lépésként talán szólni kéne neki, NORMÁLISAN, mert lehet, hogy ez az információ neki is új.

nyilván léteznek a világon (sajnos sokan) bunkó kutyások, ha őt nem érdekli, hogy mindenki mást zavar a kutya, és nem tesz ellene semmit, akkor igen, közös képviselő, feljelentés, stb.

2011. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk örökké vita van...

2 egymástól teljesen külön álló házban lakunk,elég nagy távolságra. Mi vagyunk a kutyások. A szomszéd konkrétan utálja a kutyákat,nekünk meg van rögtön 4 :)

Sokszor ugye játszanak-futkároznak a kertben és hangosak. Volt már olyan,hogy így játszottak,erre a szomszéd a kerítést elkezdte püfölni. A kutyák természetesen odarohantak én őt kezdték ugatni érthető módon. A szomszéd csak ütötte a kerítést és ordított,hogy hagyják abba az ugatást...Szerintetek ? Értelem felső fokon :S

A fő problémája meg az,hogy én éjjel járok általában haza a munkám miatt ilyen 1 óra körül és a vacsit akkor kapják meg a drágaságaim :) és hogy ez zajjal jár. Feljelenteni nem jelentett még szerencsére,de kb minden 2. nap megállít az utcán és hegyibeszédet tart.

2011. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Amíg tiszta marad a lift,és a lépcsőház,addig semmi gondom.Néha ugatnak,na és;az én gyerekem meg sírni szokott néha...
2011. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
8:52-es vagyok ! Ezelött 3 évig panelben laktunk,ott csak 1 kutyánk volt :) de semmi panasz nem érkezett rá :) ott mindenki nagyon rendi volt :) és a lakók imádták a kutyusunkat :)
2011. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Ameddig hagy aludni, nem ugat a fülembe a szomszédból, magyarán nem zavar semmilyen tevékenységgel, addig nem érdekel. De az kifejezetten zavar, mikor beszállok a liftbe, megyek pár emeletet, és beszáll egy gazdi egy dobermannal aki a lefelé tartó úton, szagolgat, nyalogat, próbál rám mászni, én ilyenkor szoktam megkérdezni a fazont hogy öreg, szerinted én ezt élvezem, hogy a kutyád engem b@sztat?? Mellesleg egy pórázt meg szájkosarat legalább a liftben nem kéne, ha már megtanítani elfelejtetted a viselkedésre? És a gazdi válaszából megy tovább, ha belátja akkor rendben, de ha még neki áll feljebb, hogy szóvá teszem, akkor nálam is szakad a cérna... De egyébként a többség normálisan megtanítja viselkedni, azokkal nincs semmi gond, csendben vannak, liftben leül stb..
2011. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagyok panel proli, ezt ki kérem magamnak!


De az eszem eldobom mikor panelbe legalább 10x lett szólva a kutya tulajának hogy egész nap nyüszít, vonyít, ugat éjjel nappal a kutyája kezdjen vele valamit...erre mi volt a válasza? Hát hogy ő nem hallja, meg biztosan beképzeljük magunknak! Jah persze a többi 20 szomszéddal egyetemben, ügye???? Meg mikor az egész lépcsőház tiszta sz@r volt, mert befosott a kutyája és lusta volt feltörölni...


Ráadásul a kutya őrzésre való nem egy panelba kutyaólként... ahol teszem azt tud menni 2 kört!


Igen mi már feljelentettük az illetőt, mert hiába szólt és figyelmezette szóban és írásban is a közös képviselő (neki is a pofájába röhögött)... viszont másnap meg mi röhögtünk, de nagyon, mikor elvitték tőle... :)))


Úgyhogy hátrébb az agarakkal!!!! Én szívem szerint MINDEN KUTYÁT kitiltanék panelból! Nem oda való, nem kell az oda, nem kell hogy az ablakom alá hordják sz@ratni, hugyoztatni, mert 20m-rel arrébb van a kutyafuttató! Nem kell hogy a játszótereken lévő homokba hu_gyozzanak, sz@rjanak...


Ja igen, míg mielőtt rákezd itt valaki! Nagyon érdekes, hogy a kutyatulajok csak akkor hajlandóak fölszedni a sz@rt a kutyájuk után, mikor valaki figyeli őket...és persze ők az elsők, mikor egy 2 éves gyerek elmegy pisilni egy fa alá, mert nem tudja visszatartani, hogy jaj de gusztustalan... na és a kutyátok mit csinál nap mint nap legalább 5x??? Aztán csodálkoztok hogy minden vizelet szagú... na tessék! ezért!


Aki kutyát akar tartani lakjon kertesbe, ahol a kutya is tud létezni, és ahol a gazdi kertjét össze tudja rondítani...aztán szagolgassa kedves tulaj a vizeletszagot...

2011. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
92%
A mi lépcsőházunkban több kutyás is van,és semmi bajom velük!Éjszaka csend van,nappal pedig ha ugatnak néha az nem zavar!Szóval semmi gond.Tolerálni kell egymást,ennyi az egész titka.
2011. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Majd megnéznem hogy Te hogyan tolerálnád azt ha 24/24 órát ugatnak vonyítanak...
2011. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!